Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mit jelent ha sok barátnőm volt?

Figyelt kérdés

2 éve kezdtem a "csajozást" és hát kb:20-25 barátnőm volt.Volt,hogy eggyel többször is jártam.Vannak lányok aki meg kérdezik,hogy eddig hány lánnyal jártam és mit vontok ebből le?14/f

Nemeteket és kort és írjatok köszi.:)


2012. márc. 11. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy vagy vele, de nekem az, hogy 2 napig "együtt vagy" valakivel nem minősül járásnak...

Nekem amúgy azt jelenti, hogy egy idióta vagy, de ez csak személyes vélemény.

2012. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát őőm nem volt 2 napos kapcsolatom SOHA.Minimum 1 hét maximum pedig 2 hónap volt.
2012. márc. 11. 11:58
 3/20 anonim ***** válasza:

nekem a véleményem az,h ha valakivel 1ütt vagy,akkor nem azért jársz vele h legyen valakid,hanem mert szereted.

szerintem ne legyél erre annyira büszke és ne nagyon reklámozd,mert ha hiszed,ha nem ez a lányoknak nem igazán jön be. sokkal többre tartunk egy fiút,aki szereti a barátnőjét,és évekig együtt vannak,mint egy kisfiút aki végigment a fél városon csak h menő legyen a haverok előtt.

16l

2012. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem reklámozom.És nem szoktam villogni vele.
2012. márc. 11. 12:21
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor ha megint meg kérdezik akkor mondjam azt,hogy volt 5?
2012. márc. 11. 12:23
 6/20 anonim ***** válasza:
inkább számold össze az igazi kapcsolataidat. mert az, hogy valakivel együtt vagy 1 hétig nehogy azt mondd, hogy szeretted, aztán egy hét múlva meg már nem.
2012. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Volt 5-6 akit igazán szerettem és nem 2 hétig jártam velük.
2012. márc. 11. 12:58
 8/20 anonim ***** válasza:

14 éves vagy még kis pisis, belefér... de ez a szöveg nagyon gáz hogy '2 napos soha, minimum 1 HÉT!!!' mintha az olyan sok lenne... maximum 2 hónap? hát 14 évesen 2 hónap járást nem mondanék kapcsolatnak... amúgy csak idiótának tartanálak. ha kérdezik ne tagadd le, de amúgy hülyeség ez az egész így... amúgy ez alapján megbízhatatlannak is tartanálak. de 14 évesen mondjuk belefér.. csak jöjjön meg az eszed...

18/L

2012. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

'Volt 5-6 akit igazán szerettem és nem 2 hétig jártam velük.'


hanem 2 hónapig? :D nem szeretted egyiket se, hidd el... ezt innen megmondom

2012. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha kérdezik ne hazudj,mert az még rosszabb. inkább intézd el egy "sok"-al és ennyi.
2012. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!