Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai férfiak miért nem becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai férfiak miért nem becsülik meg a nőket?

Figyelt kérdés
Külsőm teljesen rendben van,minden héten kozmetikushoz járok,szép hosszú hajam van ápolt bőröm,sok férfi szeretne velem járni.( visszajelzések alapján szép vagyok) Csak az a gond sok férfi,már pár hét vagy akár 1hónap után azt hiszi,hogy ágyba dönthet..nehezen adom magam,és mielőtt lefeküdnék a partneremmel teljesen biztosnak szeretném tudni az érzéseimet.Szeretek főzni,sütiket sütni,takarítani a házimunkával sincs semmi bajom.Nem iszom alkoholt,maximum alkalmanként 1-2pohár pezsgőt,nem dohányzom.Nincs semmi káros szenvedélyem.És mégis hülye "férfiak" találnak meg,akik minél előbb d*gni szeretnének,de könyörgöm egyik punci vadász kis tini fiúnak sem leszek az ingyen prostija...17L
2012. márc. 11. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

általánosítasz de mindegy.... :)


talán a korosztályodban többen vannak akik még nem is akarnak komolyabb kapcsolatot, vagy csak éretlenek...

2012. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy vannak még normális nők xDDD

Tőled most nem kérem képet, pedig nagyon kiváncsi vagyok.

De nem szeretném, hogy azt érezd, hogy...

2012. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy általánosítok de eddig csak ilyen férfiakkal találkoztam még..
2012. márc. 11. 15:52
 4/24 anonim ***** válasza:

Ismerem a helyzetet sajnos, én is voltam benne. A normálisabbak később jönnek tapasztalatom szerint.

24/N

2012. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Általánosítasz, ennyi erővel mi férfiak is mondhatnánk, hogy a "mai lányok miért nem becsülik meg a férfiakat"? Amúgy 17 éves vagy, a korodban nem igen férfiak még, pláne a mai generáció... igen éretlen
2012. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Vágynék már egy komolyabb kapcsolatra..de ezek szerint várnom kell még..
2012. márc. 11. 15:53
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam a végén idézőjellel a férfiak szót!
2012. márc. 11. 15:54
 8/24 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani?


893683469. ilyen kérdés, amire majd megkapod, hogy "zsák a foltját" meg "a rendes fiúkat keresd a barátzónában", "ó én nem ilyen vagyok válassz engem" stb... Unalmas.

Amúgy meg a mai nők miért nem becsülnek minket férfiakat? A korosztályod nagy része még csak ki akarja élni magát, ami azt jelenti, hogy megdug párszor, aztán keres mást. A korodbeli lányok közül is így vannak sokan, sajnos, szóval lényegtelen, hogy milyen "jó" vagy, sokaknak csak dugásra fogsz kelleni. Én értékelnélek, de általában az ilyen lányok nem értékelnek engem, csak az ingyenes pszichológiai tanácsadásig... de nem esek abba a hibába, hogy általánosítsak. Legyél türelmes és tán találsz olyan férfit, aki nem csak a húst látja benned.

2012. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Amikor a nőket érik a vádak, akkor semelyik férfi nem ugrál, hogy a kérdező általánosít...:)

just sayin'

2012. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én egy ilyen lányt szeretenék mint te ,hol laksz?
2012. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!