Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Becsülik még a férfiak a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülik még a férfiak a női ártatlanságot? Érdemes tartogatni v. ha vkit kicsit is alkalmasnak érzek rá, feküdjek le vele? /19/

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából akikkel én találkoztam a legtöbbjuk becsüli. sztem tartogatni érdemes,amig nem találsz olyat akit szeretsz és nagyon is alkalmasnak érzel rá h megtedd vele
2008. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem ne az alapján dönts, hogy a pasik mit gondolnak, hanem az alapján, amit te! Ha neked nyűg, és mielőbb "túl szeretnél esni" rajta, akkor ne várj. Ha viszont ajándékba szánod valakinek, akit szeretsz és viszontszeret, akkor várd meg. Érdemes, mert jobb érzés, és egy kellemes emlék marad utána.


A kérdésre válaszolva: az intelligens és komoly pasik nagyra értékelik, ha nekik adod a szüzességed; a gyerekesek, akik csak a szexre mennek, nem.

2008. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen...az en baratom azt mondta neki nagyon fontos, es ezt latom rajta...nagyon fontos neki, es ha belegondolsz azert nagy ertek foleg a mai vilagban az, ha a tenyleges ferjednek adod oda...es belegondolva nekem is sokat jelent...gondolj arra, hogy lesz egy ferjed, gyereked, es nem a ferjednek adtad "azt" akkor hogyan nezel a szemebe, ha egy olyan embernek adtad oda, aki esetleg most eppen meg sem ismer az utcan...az azert eleg gaz szerintem... A barato azt mondta var ram ameddig akarom, ha kell az eskuvoig, es tudom h komolyan gondolja...es nagyra ertekelem ezt benne, 18 eves, es tudja h nekem fontos, es tudom h neki is... Embere alogatja, de szerintem buszkenek kell lenni ra ha ilyen emberrel hoz ossze a sors...EMBERE valogatja...amugy h kinek mit erdemes...szerintem ugyanolyan fontos nonel ferfinal Udv
2008. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

A férfiak sztem mindenképpen becsülik...


És a nők értékelik, ha még nem volt senkivel a fiú(ha monjuk egy nem szűz lánnyal találkozik)? Nem gondolják azt, h tapasztalatlan, és lehet, h ügyetlen?

2008. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
es akkor? inkabb legyen tapasztalatlan es egybol felfedezzuk egymast, mint a fel varost "vegigtapasztalt" szerintem
2008. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, és szűz, de nem voltam még szerelmes annyira h megtegyem, nem azért mert nem volt pasim...

De régimódi vagyok, és szeretnék várni arra h kölcsönösen dúljon a szerelem.

2008. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

én speciel becsülöm, de nem szeretem.


ez egy kétélű kard szerintem. EGyrészről tisztelendő és becsülendő, ha egy lány nem ül fel a mai divathullámnak, másrészről ez a gesztus azt is előrevetíti, hogy akinek oda szándékozol adni, azzal komolyak a szándékaid. Ami ugyan szintén becsülendő, csak a te korosztályodnál nem biztos, hogy kedvező fogadtatásra talál. Egy hozzád illő koru pasi még jellemzően nem a holtodiglanban gondolkodik. Riasztóan hathat rá.

Én jobban szeretem a bejáratott lányokat. Na nem a szétkú*takat, de azért legyen tapasztalata, tudja mit szeret és mit nem. A szex fontos dolog, de nem kell éteri magasságokba emelni, mert alapvetően teljesen hétköznapi.

2008. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Becsülni becsüljük csak én speciel utálom. Rimánkodni kell, fáj neki, vérzik (undorító), és nem is élvezi először. Sztem nagyon kevesen szeretik a szűz csajokat, de annál többen becsülik őket. Lehet aztmondani hogy azonnal dugni akarom ésakkor persze hogy nem élvezi. Akkor tessék megmondani, hogy hogy izgatsz fel 1 szűz csajt úgy hogy élvezze az elsőt? SEHOGY. UGyanis anatómiailag lehetetlen.
2008. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!