Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék találni magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék találni magamnak valakit az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok, évek óta magán tanuló, így iskolába se járok, és azt veszem észre hogy eléggé magányos vagyok, most sikerült ezen annyit változtatni, hogyha megbeszélek valakivel találkozót, egy lánnyal, és egyedül jön, akkor tudok vele beszélgetni, rá tudom venni hogy smároljunk meg hasonlók... Viszont sajnos nagyon kevés alkalmam van, és abban kérem a segítségeteket hogy hol találnék olyan szórakozóhelyet, ahol a korosztályommal tudok ismerkedni BP-en, vagy esetleg fiatalabbakkal? Ötletek? Köszi! ==)
2012. márc. 11. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem zülött helyeket keresel.
2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napkiraly ***** válasza:
ha nem tudsz neten ismerkedni menj le az angyalbárba
2012. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!