Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
A történet 2hónapja kezdődött, akkor csattant el az első csók. A férfi azt mondta, hogy komolyabban is szeretne megismerni. A gond az volt, hogy akkor nekem volt valakim, akivel azóta különváltunk. Na most. Az utóbbi egy hónapban csak pár alkalommal beszéltem a férfival, csók nem volt(a hely sem volt alkalmas). Még mindig azt mondja, hogy akar tőlem valamit, de nem tesz lépéseket. Egyszerűen nem tudom mire vélni a dolgot. Neki volt ár egy rossz házassága, van két gyereke ahogy nekem is.
2012. márc. 12. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lép,akkor egy idő után el fogsz fáradni a várakozásba.

Ki tudja.Lehet lassú víz,partot mos.

2012. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni és te közelíts felé, lehet, hogy azt hiszi még nem vagy túl a kapcsolatodon és ezért nem mer nyitni.
2012. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a háttérben. Sokszor mondtam már neki, hogy beszéljük meg, de valamiért eddig nem jött össze. Most megmondtam neki, hogy döntse el mit akar. Vagy kezdjünk valamit egymással vagy hagyjuk az egészet. Azt mondta megbeszéljük.
2012. márc. 12. 07:24
 4/4 gratis30 ***** válasza:
Nekem ez időhúzásnak tűnik! Szerintem keress mást!
2012. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!