Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy mély Depresszióba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy mély Depresszióba esik. Beszéltünk telefonon csütörtökön és Pénteken is szerintetek ma is felhívjam vagy mit tegyek? Ilyenkor mit tegyek éreztessem vele hogy van akire számíthat?

Figyelt kérdés

Egy számomra nagyon fontos személy félek hogy mély Depresszióba fog esni ha nem kapja meg az elegendő segítséget.

Bár 20 éves lány vagyok voltam már ilyen helyzetben de nekem volt segítségem Ő viszont senkit nem akar magam mellett tudni mindenkit el akar vadítani maga mellől!

Ez a srác az én nagy szerelmem volt vagy még mindig az nem tudom mit érzek csak annyit hogy segíteni akarok rajta!Olyanokat mondott a múltkor hogy ő ha meghal nem kell eltemetni ne egyék a férgek elég féreg ő maga is..égessék el és mindenki akinek valaha számított gyújtson érte gyertyát.


2012. márc. 12. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

még ha elutasit is ,te éreztesd vele,hogy számithat rád.Még ha azt mondja is ,hogy nem kellesz akkor is legbelül számitana rád.Szóval ne hagyd cserben,majdcsak kilábal belőlle :)

20F

2012. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor ma este is felhívjam?

Szerinted ez akkor Depresszió lehet?

2012. márc. 12. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez depresszió, itt már rég rossz neki, nem hiszem, hogy sokat tudnál segíteni.
2012. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Igaz kedves tőled akkor hagyjam magára?

Van neked szíved?

2012. márc. 12. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem hívd fel és néha menj el hozzá. ha ezeket mondta neked akkor bízik benned :)

23f

2012. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Akkor ma este is felhívom

Nem hagyom magára bár azt mondta nem enged közel magához.

2012. márc. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!