Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már kimeríti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már kimeríti a barátságot, vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Van egy baráti-barátnőm, vagy "havercsajom", kinek hogyan tetszik, akivel nagyon jó barátságban vagyunk, viszont emellett nagyon gyakran szoktunk ölelkezni, néha ölelkezés közben adunk egymásnak egy-két puszit, és előfordul, hogy olyan helyzetbe kerülünk, amik gyakran félreérthetőek lehetnének. Például szemezünk, és még pár hasonló gesztus. Részemről csak barátilag tekintek rá, egyszerűen jó érzés szeretni valakit, és tudni, hogy mindig van valaki, akivel lehet egy jót hülyéskedni. Elméletileg ő sem érez felém máshogy, mint én felé. Mit gondoltok erről? Nektek is van ilyen barátotok? Ha igen, akkor ti normálisnak tartjátok ezt?
2012. márc. 12. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én minden fiúval igy vok :3 BOYS BOYS BOYS:$ <3
2012. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha feláll a cerka,akkor mit csinálsz?:S
2012. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-esnek: néha előfordul, de olyankor hárítok valahogy. Gyorsan "eszembe jut valami", amit megmutathatok, például egy új film, vagy könyv.
2012. márc. 12. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen belefér! :D
2012. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tuti b*zi vagy. Egy hetero férfi ilyet nem csinál. Kellenek a lány barátok, de ez za ölelgetős, meg csókolózós téma d*gás nélkül nem egészséges.
2012. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BigB84 válasza:
Legutolsó: szerintem, inkább csak irigy vagy , mert te nem vagy így jóba lányokkal :) egy ilyen (ahogy fogalmaztad) "havercsaj" ,néha sokkal jobb mint egy barátnő, bár mondjuk dugás, az még szerintem is bele fér, csak barátok maradjatok.
2012. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!