Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyeljetek, le lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek, le lehet valakit beszélni a melegségről? (több lent)

Figyelt kérdés
Nagyon gáz , az suliban volt egy nagyon menő fiú akit mindig mindenki követett mindenben.és ő meleg lett (ott csókolózott a barátjával) azóta a suliban minden fiú meleg. ott csókolgatják meg ölelgetik egymást , és nem gondolják komolyan mert, ez csak egy ilyen "divat" most. és azóta mindenki ilyen perverz lett .pl:tegnap elestem az udvaron és rögtön rám ugrik mindeggyik és itt bökdös. de régen tök normálisak voltak. hogy lehetne őket rá venni hogy észhez térjenek? kélek segítsetek ez így nagyon rossz.
2012. márc. 12. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy úgy érti, hogy poénból fogdossák meg megjátsszák és hasonló.

VAGY CSAK TROLL.

2012. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
érdekes..de sztem tartsegy beszédet:h undorítoak amiért képsek csak egy személy miaatt bebuz*lni..és h ez nem normális.am sztem hamar abba fogják hagyni.előb utobb jön egy csaj beleszeretnek éls vége lesz a melegesédnek
2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy eddig is melegek vagy biszexek voltak. és, hogy látták, hogy az a menő fiú srácokat csókolgat, gondolták: ez nem is olyan gáz, én is csinálom, elvégre homo vagyok. azt hittem, hogy szégyen, de ha ő is csinálja, én mért ne?
2012. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet..de azért nemhiszem h az össues bi vagy meleg lenne
2012. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ez az iskola O_O ? xD
2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!