Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több férfi próbálkozik nálam akkor, amikor van párom, mint mikor nem volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs összefüggés. Megint csak kombinálsz.
2011. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálam fordítva van én vagyok a férfi és ha csajom van minden kis ribanc velem akar kefélni.
2011. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Na, ez örök kérdés....:) A lányok is pont ezt csinálják.

20/f

2011. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem ad vmi másabb kisugárzást az embernek ha van csaja /pasija :) ami szembe tűnőbb
2011. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesítő,ráadásul akkor is odajönnek hozzám,ha vele vagyok.Nem mászkálunk kézenfogva és nem nyaljuk egymást nyilvánosan,lehet,hogy a bátyámnak nézik.
2011. dec. 23. 12:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is sokszor tapasztaltam!


19L

2011. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, akinek semmi szerencséje nem volt a csajoknál jóideig. Elkezdett tanulni a második egyetemen, a második a szaktársaival - néhány leányzó - ment be egy szórakozóhelyre, azóta pedig tapadnak rá a környékbeli lányok, illetve a hímneműek irigylik.


Miért?


Mert azt gondolják a csajok, hogy olyanok vagyunk mint a mellékhelyiség: vagy foglalt, vagy sz@r az egész..


Bocsánat hogy ilyen durván fogalmaztam, de jobb magyarázatot még nem találtam. Úgy néz ki kezd fordítva is működni.. :)

2011. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*a második héten akart lenni
2011. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy,erősebb a kisugárzásod,és ez vonzza a pasikat.
2011. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek köszönjük a teljesen értelmetlen választ.


Természetesen van összefüggés. Amikor van párod, akkor boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagy, ez pedig nyilván jobban tetszik a pasiknak, mint a frusztrált, stresszes, boldogtalan lánykák.

2011. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!