Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom megfogalmazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megfogalmazni pontosa a kérdésem, de segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés

Legalábbis minimum véleményre, esetleg tanácsra.


Mindkét szülő tanult, de nem keresnek kiemelkedően..sőt.

Svájci frank alapú hitelünk van, jelzálog alapon. 2éve nagyon rosszul élünk(nem a megszokott színvonalon), viszont Én növök és a társadalom különböző értékrendjeinek meg kell felelnem ahhoz, hogy "normális" életet élhessek.[jó öltözék, egy kisebb anyagi háttér egyéb kiadásokra]


Viszont ezekre sajnos nem telik, így értéktelennek hiszem magam, és nem tartom magam képesnek/elégnek egy barátnőhöz.


Sajnos mindig előretekintő vagyok, és azért sem próbálkozok lányoknál, mert tisztában vagyok azzal, hogy több részből is ciki lenne -számomra-. Elsősorban nem tudnék semmit nyújtani Neki, másrészről rosszul is érezném magam emiatt.


Összességében nem tartom magam elégnek ahhoz, hogy barátnőm legyen, de szerintem már vágyom rá.

-Igen, ennek a legfőbb oka anyagi.- -> Ne mondja senki, hogy egy kapcsolatban nem fontos a pénztárca mérete. Nyilván nem a legfontosabb az én koromban(lejjebb), de talán a külsőségek[öltözék, stílus,telefon,parfüm, extra kiadások] a legfontosabbak, s mérvadóak egy párválasztásban..



17F.



2012. jan. 27. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
aki egyszer szeret, magadért szeressen, ne azért, mert hú márkás cuccokban járkálsz.
2012. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Egy kínai pólóban is el lehet annyira csábítani egy csajt mint egy Zarásban...Axe dezodor max 700ft parfüm nem kell őszíntén...fagyi(ez főleg nyáron jó ugye)200-300ft max.Nekem ez bevált eddig,pedig nekem lenne azért mit elköltenem szerencsére.
2012. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
ezeknek a mai lányoknak...tudod....szerintem....a márkás cuccok a minimum....de tudod mit....fogj bele....majd csak pofára esel......ami nem öl meg az erősebbé tesz.
2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem várom el, hogy a barátom akár egy fillért is költsön rám.

Külsőség: lehet felőlem az a póló kínai piacos is, az egyetlen, amit nem bírok, ha valaki ápolatlan / mosdatlan :/

2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy az AXE dezodorokat én személy szerint nem ajánlom, az ismerősi körömben lévő lányok / nők többsége szerint a szaguk förtelmes ;)
2012. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, egy dologban tudok tanácsot adni. 22 éves srác vagyok, nekünk sincs sok pénzünk. Le lehet nézni és szánalmasan hangzik, de én használt ruha boltokban vadászok. Így van 1250ért pl Marks and Spencer ingem, aki látja, dicséri. Csomó jó ruhám van, mindegyik 1000-1500 ft-ért. Hülyén hangzik, meg persze nem a ruha teszi az embert, de mégiscsak egy olyan srác néz vissza a tükörből, akin jó göncök vannak. Megéri szétnézni használt ruha boltokban. Nem garantált a siker, de ki lehet fogni jókat.
2012. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Te olyan barátnőt szeretnél, akinek ez fontos, vagy olyat, akinek nem számít honnan jöttél?

Ha utóbbi, akkor nincs is miért aggódni. 17 évesen meg tényleg nem várnak(nem várhatnak!) el semmit, a randijaitok nagy része az lesz, hogy együtt lógtok, vagy filmet néztek valamelyikőtöknél, nem kell étterembe vinni még vagy 10 évig...

2012. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
diákmunka!
2012. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 zsomkovacs ***** válasza:

Esetleg nem olyan lányokat kell keresni, akiknek a külsőségek a fontosak. Pl. engem ezek sosem zavartak. Öltözék: póló+farmernadrág, esetleg szabadidőnadrág, egyszerű, kényelmes cipő. A teljes öltözékem kerülhet max. 7-8000 forintba. Semmi márkás vagy extra cucc. Viszont kényelmes és jól érzem magam benne. Ellenben arra odafigyelek, hogy mindig ápolt és tiszta legyek. Telefon? Egy régebbi, olcsóbb modell. Semmi extra, még érintőképernyő sem. Net megy rajta, telefonálni, zenét lejátszani, fényképezni tud. Ennyi. Többre nincs is igényem. Parfümöt nem használok. És VAN barátnőm, bármilyen meglepő. Ugyanis még elég sok érték van a világban a pénzen kívül, amik talán sokkal fontosabbak is annál.


Normális élethez sem a pénz kell. A társadalom értékrendjét meg pont leszarom. Van egy saját értékrendem, ami szerintem igencsak elfogadható (ha érdekel, család, barátok, élet védelme, viszont a bulikat, alkoholt nem szeretem - és még elég sok minden). Ezt vagy elfogadják, vagy nem. Aki elfogadja, az többnyire maga is hasonló értékrenddel rendelkezik, sokszor valamelyest hasonló a személyiségünk is, közülük kerülnek ki a barátaim is. A többiekkel meg még csak nem is nagyon szoktam beszélni - akkor meg minek izgassam magam azon, hogy most értékes ember vagyok-e a szemükben?... Vannak, akik fontosak számomra, az ő véleményükre igenis adok, de ők nem azok az emberek, akiknek a pénzem számítana.


És a lányoknak sem feltétlen pénz kell. Sokkal fontosabb - sokuknál legalábbis -, hogy szeresd őket, támogasd őket, érezzék magukat biztonságban melletted, hallgasd meg őket és tudjanak megbízni benned. Ezek egyikét sem tudod pénzzel megváltani hosszú távon. Persze, néha jól esik nekik, ha egy-egy aprósággal megleped őket, meghívod egy italra, vagy szerzel neki egy tábla csokit a kedvencéből. De ehhez nem kell havonta sok tízezret elkölteni.


19/F

2012. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én annak idején elmentem vagonokat kirakni. Aki ismeri a szívlapátot, az elképzelheti milyen volt egy vagon szenet kirakni suli után. Akkor 500 forintot kaptam óránként, és 6 órát fizettek max. egy vagonért. A szüleim egy forintot sem tudtak adni zsebpénznek. hatan voltunk testvérek. A kislány, akinek udvaroltam, meló közben hozott üdítőt és zsíros kenyeret. A keresett pénzből mentünk kerékpárral sátorozni a velencei tóra, és baromi jól éreztük magunkat.

Nem érdekelt, hogy mellettünk a srácon LEE farmer van. Mi a magyar farmert is kikoptattuk téglával és homokkal a parton. És jó volt. Most is érezhetitek jól magatokat, csak megfelelő baráti társaság kell. És van, Csak meg kell találni. Gondold át a dolgot. Lehet, hogy sokkal értékesebb ember vagy mint a nyálas divatbolondok, a plázacicák, meg mindenféle emós csávók.

Próbálj melót keresni. Vannak diákmunkák és lehet találni valami kisegítő munkát. Azzal a családodnak is segítesz , úgy hogy leveszed a zsebpénzgondot a vállukról.

És még talán büszke is lesz az apád, hogy megállod a helyedet a világban.

2012. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!