Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nyomasztó helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nyomasztó helyzetben mi a megoldás?

Figyelt kérdés
23 éves magas, vékony férfi vagyok, párkapcsolati tapasztalatok nélkül, soha nem is tettem érte, így soha nem is voltam nővel, nem csókolóztam. Emiatt selejtnek érzem magam, és lassan már semmi, és senki nem is érdekel. Az iskolát is úgy érzem, hogy elcseszem, mert egyrészt nem vagyok zseni a szakmában, amit tanulok, így már majdhogynem undorodok tőle, másrészt az egész életemnek se látom sok értelmét. Magasról teszek arra, hogy vannak nálam hátrányosabb helyzetben lévő emberek. Hamarosan lesz születésnapom, de erősen gyötör az öngyilkosság gondolata is.
2012. márc. 14. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden vicc nélkül: fordulj pszichológushoz.
2012. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg, hogy több ezret költök erre hetente, és a szüleim is sz*rnak az egészre, ha ilyenről van szó.
2012. márc. 14. 14:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Elmondják a szokásos dumát, hogy ne agyaljak ilyesmin, legyenek céljaim, minden zsák megtalálja a foltját, blablabla...
2012. márc. 14. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért diplomázz le,ill fejezd be a sulit.Gondolj arra, hogy csomó hülye is képes megszerezni a papírt,akkor te is simán!


Ha majd lesz normális állásod,akkor biztos vagyok benne, hogy kicsit jobban fogod magad szeretni.


Az öngyilkosságot felejtsd el de AZONNAL,mert bár tudom, hogy nyomaszt a jelenlegi helyzeted,gondolj arra, hogy mindenen csakis TE tudsz változtatni,minden rajtad el.Legyél már egy kicsit ambíciózusabb és törekvőbb.Megéri,hidd el!


Ha zavar, hogy nem voltál még lánnyal,akkor menj el egy fizetőshöz.Nem kell ezt nagy dobra verni.A szex az tényleg nem nagy dolog,szóval érdemes egyszer pénzt belefektetni.Szólsz a hölgynek, hogy tanítson meg 1-2 fogást és kész.


Végezetül állj neki sportolni.Futás,biciklizás,úszás,bármi!Rendszeresen!Hidd el jót tesz a testnek és a léleknek is.


Ha ezeken túl vagy,akkor pedig akadályok már nem lesznek:)

2012. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A sport az stimmel, amit élvezek is, csak már ez is olyan szinten belém rögzült, hogy kiteszi az életem 1/3adát minimum.
2012. márc. 14. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
barátaid,haverjaid nincsenek?
2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fura mód vannak haverjaim, sőt, valamiért sokan is bírják a fejemet. A legtöbbjüknek fogalmuk sincs, hogy mennyire labilis vagyok belül.
2012. márc. 14. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak van olyan dolog amit szeretsz csinálni,ami érdekel!? Foglalkozz azzal! Az öngyilkosságot felejtsd el,magaddal is jól kicseszel,de leginkább szüleiddel rokonaiddal,ők pedig nem hiszem hogy ezt érdemlik! A zsák a foltját kifejezésben van valami--fog ez változni fel a fejjel! :)
2012. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még a saját édesanyám se ismer, annyi marhaságot hord össze rólam, mikor jellemez.
2012. márc. 14. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:
A sport, amit önállóan űzök, az például érdekel, mert fitten tudom tartani magam vele. De ezen kívül nem sokminden, annyira szűklátókörű, és monoton vagyok.
2012. márc. 14. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!