Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve éltünk együtt eljegyzett, és minden tökéletes volt amíg ki nem derült hogy neki van más is. Konkrétan 5 éve élt egy másik nővel is együtt párhuzamosan, és jelen pillanatban babát vár a nálam 10 évvel idősebb nő, az én páromtól. Azt hittem szeretője van, de kiderült én voltam ebben a szerepben. Persze azonnal visszakértem a kulcsokat, és elküldtem, de azóta is ostromol, és vissza akar költözni. Nem akarom. Többször is megfenyegetett és már félek tőle, ezért hazudom neki hogy majd megbocsájtok neki, de ezt nem lehet elfogadni. Mit kellene tennem hogy ki tudjak szakadni ebből a körből? Ennek már több mint fél éve.
2011. nov. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre szólj a másik nőnek.
2011. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hogyan csinálta meg, hogy két helyen is élt? Mit mondott, amikor éppen a másik családjánál volt?
2011. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cserélj zárat és cseréld le a mobiltelefonszámod is.Emailcímed is és mindent.Ismerősöknek,rokonoknak mond meg,meg ne áruljanak el rólad semmit.


Ha még ezek után is megtalál,mond el,hogy rendőrt hívsz ha nem hagy békén!

2011. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fenyeget, és erre bizonyítékod van, akkor rendőrség. És ahogy egy előttem válaszoló is mondta, cserélj le mindent: zárat, telszámot...
2011. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A másik nő keresett engem fel. És mivel ő éjszaka dolgozott nappal nem, és meg nappal dolgozom éjjel nem, így egyszerű volt neki ide oda menni... Mindig az volt a válasz hogy ő vele a pénzéért volt, mert én csak szerelmi dolgokban tudtam neki megadni mindent..És mellesleg az apja rendőrségnél dolgozik..
2011. nov. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!