Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de nem járunk egy suliba és igazából még nagyon régen jelölt be facebookon. Tavaly nyáron, meg még talán ősszel is láttam 1-2 buliba. Jól néz ki, szeretném megismerni. De igazából nem tudom, hogy mit írjak neki facebookon? Nem köszönhetek rá csak úgy, azzal az indokkal h "szia.megtetszettél...".

Ez a helyzet (a "problémám") azért is zavarba ejtő, mert van egy kisebb kor különbség, én 18 éves vagyok, ő pedig 15 éves.

Esetleg ha valakinek van valami használható ötlete, az írjon.

Előre is köszönöm!:)

18/f


2012. márc. 14. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Your face, I like that shit...

[link]

2012. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem csak így rá hogy "szia" és elkezdtek beszélgetni és legalább teis megismered mert lehet hogy kívülről szép de lehet hogy belülről... amúgy szerintem ha őt nem zavarja a 3 év akkor téged ne érdekeljen ha csak nem rendőr a lány apja vagy anyja :)
2012. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!