Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki szerintetek, ha időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek, ha időnként egyetemre bugyit húzok?

Figyelt kérdés
2 hónapokig nem találkozunk a barátnőmmel (még 2 és fél hét), és mivel nagyon hiányzik, időnként felveszem a bugyiját, amit nálam hagyott, hogy érezzem a közelségét. Előfordul, hogy az egyetemre is így megyek be. Szerintetek nagyon ciki? Illetve feltűnő farmeron keresztül?
2012. márc. 14. 20:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
21:00-sok nagyon vicces...
2012. márc. 14. 21:08
 12/29 A kérdező kommentje:
Amúgy a normális válaszokat köszi. De szerintetek ugye egy normál farmeron nem üt át/ nem látszik meg minden?
2012. márc. 14. 21:09
 13/29 anonim ***** válasza:
És ha átlátszik? 1 év múlva divat lesz :S
2012. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekelne a válaszolók neme/életkora is, aki megosztja.
2012. márc. 14. 21:18
 15/29 anonim ***** válasza:
ha a farmerod alatt van akkor nem ciki
2012. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki (bár lehet hogy van egy KIS ferde hajlamod)
2012. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

Milyen típusú bugyi?

Ha tanga,feltuno lehet,ha kilóg a nadrágodból,amikor lehajolsz.

De farmernadrágon keresztul nem látszik,milyen bugyi van rajtad.

Gondolom nem feszulos nacikat hordasz.


Egyébként mindenkinek szive joga eldonteni,hogy mit hord,mi teszi boldoggá,hogyan fejezi ki magát.

Ha te így érzed jól magad,akkor ne mások véleménye szerint donts.

Mindenkinem más számít normálisnak,így nem akarhatja,hogy a másik is az ovét tartsa annak.


18L

2012. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Egy piros tanga bugyiról van szó. Nem hordok feszülős nadrágokat, meg nem nagyon hajolgatok le túl sűrűn szerintem, de egyszer volt már, hogy észrevettem, hogy hát eléggé felcsúszott. Abban bízok, hogy a pulóverem takarta, de az egy kisebb szívrohamot okozott. Főleg, hogy azt se tudom, hogy mióta volt felcsúszva. És akkor a nadrágon keresztül ugye biztos nem üt át?
2012. márc. 14. 22:31
 19/29 A kérdező kommentje:
Örülök amúgy, hogy nem ítéled el. :)
2012. márc. 14. 22:32
 20/29 anonim ***** válasza:
21:44. Miért lenne ferde hajlama? :D A nője bugyijában akarja érezni magát. Nem ez jár minden férfinek a fejében? Nekem ez. Lehet én is bevállalnám ezt, ha sokáig nem látnám a barátnőm. Kell a közelség érzet. Az feszül a farkadon ami eddig a barátnőd nunusán. Ha szerencséd van, az utolsó együttlétnél használt bugyit kapod meg, hogy illatos legyen. Ami át lett áztatva nedűvel. Nem ciki, de tudod milyen Magyarország... Inkább ne tudja senki.
2012. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!