Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki szerintetek, ha időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek, ha időnként egyetemre bugyit húzok?

Figyelt kérdés
2 hónapokig nem találkozunk a barátnőmmel (még 2 és fél hét), és mivel nagyon hiányzik, időnként felveszem a bugyiját, amit nálam hagyott, hogy érezzem a közelségét. Előfordul, hogy az egyetemre is így megyek be. Szerintetek nagyon ciki? Illetve feltűnő farmeron keresztül?
2012. márc. 14. 20:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bocs! Lemaradt: 19/F
2012. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
57%
Jesszus! Te vagy az a srác??? Melyik nap láttam egy idióta gyereket, aki lehajult és totál felvolt neki csúszva egy piros tanga! Hát beszarok! Hétfőre az egész sulinak elmondom!
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Na és melyik sulinak mondod el? :)
2012. márc. 16. 16:17
 24/29 anonim ***** válasza:
Amelyikbe te is meg én is járunk! :)
2012. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mondasz igazat, be is tudnám bizonyítani, de ha név szerint megnevezed, akkor talán elhiszem.
2012. márc. 16. 20:51
 26/29 anonim ***** válasza:

egyszer én is felvettem a barátnőm bugyiját az is tanga volt,sajna kilógtam belőlle itt-ott,de végülis nem volt olyan rossz.

de a lényeg:nem ciki.

2012. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ma 14:54 vagyok

26/f és 19éves voltam amikor felvettem a barátnőm bugyiját egy kék tangát.

2012. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ha nem veszik észre akkor nem ciki.

Én egyszer azért vettemfel a barátnőm bugyiját (fekete fracia)mert megkértrá.azt monta,hogy nagyon felizgult a gondolattól,és tudni akarja,hogy milyen amikor megvalósul...aztmondta,hogy sokkal izgatóbb mint gondolatban.

ha neki ez jó,legfeljebb kevesebb szer kell mosni a gatyáimat.

2012. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Engem nagyon meghatott a történeted,kedves kérdező! :) szerintem nem ciki,és nyugi,nem üt át a farmeron :)
2014. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!