Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősöm azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm azt mondta hogy "csak az a nő foglalt akin fekszenek. " (ergó a többire rá lehet hajtani. Egyet értetek ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
az ismerősöd akkor egy r*banc, már ne haragudj meg... aki tudja, mit jelent szeretni valakit, kötődni valakihez, az nem mond ilyeneket
2009. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy ilyen vicces mondás, de sok értelme nincs. Nem az a nő foglalt, akin rajta vannak, vagy akivel épp ott van a párja, hanem az aki foglaltnak tartja magát. Rám mondjuk lehet hajtani de nem érdemes, mert foglalt vagyok, hiába most egy fél évig egyszer látom a páromat, nemhogy rajtam legyen.

Ha valaki nem tartja foglaltnak magát, az képes és összejön valakivel akkor is, ha a barátja ott van, csak épp nem lát oda.

2009. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen nem értek vele egyett...-.-HA még egy pasi mondaná...de így tényleg egy rib@ncnak jönn le a csaj...


De szerintem ez neked szólt(célzás)...

2009. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ott a pont :D
2009. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hajts rá. Vagy foglalt és előbb utóbb szembetalálkozol a barátja öklével, vagy szerencséd lesz és inkább téged választ.


Igazából ha valakinek van már párja arra nem etikus ráhajtani, de törvény nem tiltja.


Szóval ha nagyon tárgyilagos akarok lenni, akkor egyetértek a fent említett feltevéssel. :P

2009. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. :) nem hajtok rá mert foglalt. :P
2009. jún. 11. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Miért foglalt, rajta fekszenek? Na az ilyen nőt aki így gondolkodik küldd hozzám. :)

Egyébként ezt én is szoktam mondani, de az más, mert ffi vagyok

2009. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító dolog lenne.
2009. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És még a képedet is beverik ( én ezt tenném hasonló helyzetben ) :)
2009. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ráhajtani rá lehet, max ha nincs az ínyére leráz:)
2009. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!