Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a kényszerképzetem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kényszerképzetem, hogy minden lány foglalt. Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Amikor meglátok egy olyan lányt, aki tetszik, eszembe se jutna próbálkozni nála, mondván, hogy egészen biztosan van már párja. Ez persze vagy igaz, vagy nem, de ez a hülyeség mindig leállít, mielőtt még bármibe belekezdenék.


Sajnos abban a korban vagyok már, amikor ennek a valószínűsége tényleg nagyon magas, így nem tudom magam meggyőzni arról, hogy azért egy próbát megér a dolog. Így viszont örökké egyedül maradok, ami nem jó. Mi erre a megoldás?


28/F


2011. jún. 2. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz engem!! Egy rakás barátnőm szingli!!!!!!
2011. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy kis önbizalom kell neked. És az, hogy próbálkozz, ha foglalt,akkor úgyis el fog küldeni, de akkor lépj a következőhöz. NEM MINDEN NŐ FOGLALT! Ezt ismételgesd magadnak, és egy idő után a tudatalattidba beépül. Nem is hinnéd milyen gyorsan. 29N
2011. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom a megoldást, de nem minden lány foglalt.


"...Amikor meglátok egy olyan lányt, aki tetszik, eszembe se jutna próbálkozni nála, mondván, hogy egészen biztosan van már párja...."


Mellékesen ennek baromira örülhetnek a "szabd préda" lányok.

Ők meg úgy vannak vele, hogy minden hapsi foglalt/házas, vagy hogy senkinek sem tetszenek/kellenek.

(én is így vagyok vele :/)


Szóval szerintem próbálkozz, max. elutasítanak, de ebbe nem fogsz belehalni.


27/N

2011. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vree ***** válasza:

Gondolj arra hogy attól hogy most van valakivel nem biztos hogy mindig vele is marad.


Férjes asszonyra persze ne hajts, de sokan túlbecsülik a "most éppen vagyok valakivel" állapotnak is a jelentőségét.

2011. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak az a nő foglalta, akin fekszenek.
2011. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy mindig erre az önbizalom dologra lyukadunk ki. Hogy lehet a semmiből önbizalmat teremteni?
2011. jún. 2. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán úgy, hogy egyszer csak azért is erőt veszel magadon és odamész egy lányhoz. Lesz ami lesz alapon.


Aztán majd egy másikhoz is és így tovább.

Liebe ist für alle da - komolyan - el kell hinni.


Valahol, valamikor sikerülnie kell.

2011. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
menj el salsázni, vagy valami más tánctanfolyamra. oda 2× annyi lány jár minimum, mint srác, és a legtöbbje szingli. komolyan. :)
2011. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult már a fejemben, csak az a furcsa, hogy rengeteget hallani arról, hogy az arányok éppen fordítottak.
2011. jún. 2. 23:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat. Aki nekem jön be az foglalt nem jövök be neki. Pedig nincs nagy igényem a külső terén. Akinek meg én jövök be annak felhőkbe burkolózik az arca, vagy súlya vetekszik egy felnőtt bálna súlyával.
2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!