Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenyúlták a csajt előlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyúlták a csajt előlem, mert balkuki voltam, nem léptem mikor kellett volna, most meg szánalmas idiótának tartom magam, mit tanácsol erre az esetre egy bölcs ember?

Figyelt kérdés

aki már megélt sok mindent


jah és 6 hónap volt ami alatt a nyomorult fejemmel odamehettem vna hozzá dumálni, de csak köszöngető viszonyba voltam, amíg nem volt senkije addig nem is zavart ennyire ,de most szarrá tudnám verni a fejem


az a baj hogy emiatt nagyon rossz gondolataim vannak magamhoz, "miért vagy balf.sz, mit kellett vna másképp csinálni, miért nem voltál tökös,amikor kellett vna"


2012. márc. 14. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudsz egyetlen okot mondani hogy miért nem teszel semmit? Mégis mi fog vissza? Mert én nem tudtam.

Semmi értelme akkor nem? Úgyis egyszer élsz. Bármi jobb a tökölésnél meg az otthon ülésnél.

Neked még esélyed is van ,ha igazán tetszik a csaj megszerzed!

De könyörgöm ne hódolj be előtte , vagy te legyél az alárendelt. Tetszhet a csaj ,DE érezze ő magát megtisztelve és ő őrüljön meg érted. Csak kíváncsivá kell tenned, és úgymond "sz*rd le". Tehát dominálj. Ezt nem lehet elmagyarázni.

Én hónapokon át szívtam a kis belső harcaim miatt. Remélem neked hamarabb sikerül.

Sok sikert!

2012. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Mégis mi fog vissza?"

van pasija. ilyet akkor sem lehetet csinálni, ehhez még növelnem kell az önbizalmam, + elég of látni hogy ott smaciznak..


"gyúrd ki magad mit tudom én"

egy kis szmeélyleírás magamról:izmos vagyok,gitározom

és ezek tudom hogy f.sza dolgok, baromira élvezem is magát a zenélést és a sikert ami velük jár

de nem adnak akkora önbizalmat..szal rájöttem vmi belülről van elcsesződve bennem, nem értem hogy mi:\


én már évek óta csesződöm a belső problémáim miatt..:\


most kajak úgy beszélsz mintha már nőznél ezerrel, meg minden király körülötted. jól értelmezem?


de amúgy tudom mi a gond ezzel a csajjal, ugyanaz mint a legtöbb emberrel, hogy nem érzem úgy hogy komoly kapcsolatba kerlühetnék vele..(emberekkel már szívtam, csaj miatt cask eddig egyszer igaz azt 1 hét alatt elcsesztem)


és hogy jött ez a váltás neked? csak úgy "most megváltozom és kész"?

2012. ápr. 15. 00:19
 13/13 A kérdező kommentje:

valami sértőt írtam?

kajak érdekel a véleményed!

2012. ápr. 17. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!