Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben ti mit is tennétek? :S

Figyelt kérdés

Van egy barátom már kb egy éve. De most megtetszett egy másik fiú olyan 3 hónapja, aki 17 éves és én is tetszem neki, és eldöntöttem hogy szakítani fogok a barátommal, de most elutazott 2 hétre, és telefonon keresztül nem akarok vele szakítani mert az nem lenne korrekt 1 év után. De az baj hogy tegnap előtt utazott el és sokára jön még haza, és addig is szeretném éreztetni a sráccal hogy szeretem mert az az igazság hogy nagyon helyes fiú, és sok mindenkinek tetszik, és félek hogyha sokat várok lenyúlják előlem.. De nem szeretném kerek perec megmondani neki hogy szeretem míg nem szakítottam a barátommal mert az sem lenne korrekt.. És hogy mennyire mehetek el, úgy értem hogy szerintetek mit mondjak neki hogy érezze hogy szeretem, de ne legyen olyan mintha megcsalnám a barátom! Mert egy embert nem lennék képes megcsalni..


16/L


2012. márc. 16. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tehat 1 eve van baratod es kozben te mas fiukkal flortolsz? Hm... Igazan korrekt, van egy baratod kozben mast szeretsz..."szeretsz"... Szakitasz vele s rogton osszejosz egy masik csavoval nehogy elszedjek eloled...
2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
jó úton haladsz hogy ***** legyél
2012. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

mert az aztán marhára korrekt, hogy elhagyod a barátodat 1 év után 1 fiú végett, aki most éppen szabad. meg tudnád mondani, h a jelenlegi barátod előtt miért nem jöttél össze azzal a marha helyes fiúval?

egyébként el tudom képzelni, h milyen kis riherongy lehetsz, elhagyod a barátod, aki szeret, mert találtál nála egy sokkal szebbet. azért kíváncsi vagyok, h te mit szólnál fordított esetben?

hát igen, a mai fiatalság nem tud mit kezdeni magával. inkább menj vissza babázni 1-2 évet, hátha megjön az eszed. hja, egyébként az kívánom, h veled is így bánjanak el!

20/l

2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

jaj, majdnem lemaradt, h mit gondolok rólad: ESZETLEN, BUTA LIBA!

20/l

2012. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha csak érezteted vele a dolgot, akkor az nem megcsalás. esetleg utalj rá, hogy szakítani fogsz a pasiddal ha hazaér, mert mindenképpen szemtől szemben akarod az ilyesmit. ez két szempontból is jó: látja, hogy milyen korrekt vagy a barátoddal, és ez pozitív, valamint lehet, hogy akkor megvárja
2012. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem az:) Nem flörtölgetek senkivel:) 1 év alatt senkivel sem flörtölgettem, semmit nem csináltam, egyszerűen kiszerettem a barátomból és kész. és nem tudom már neki azt mondani mikor este felhív hogy minden rendben van szeretlek.. mert nem igy van! a kvaság nem itt kezdödik szerintem:)
2012. márc. 16. 15:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor hogy tetszett szeretsz egy masik sracot? Mit jelent nalad az hogy szereted?
2012. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem a szépsége és helyessége miatt szeretném, hanem belsősége miatt.. Egyébként meg a barátom nagyon nem korrekt velem, mert a bulikban más csajokkal ismerkedik fotózkodik meg sziveket írogat a lányoknak és ott "vereti" magát a csajoknak.. szerintem nem csak én bennem van a hiba:)
2012. márc. 16. 15:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért tartott eddig a kapcsolat?
2012. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mert folyton ígérgette hogy megváltozik.. és hogy nem lesz több ilyen, de amikor egyre másra ezt látom és hallom mindenkitöl elegem lett..
2012. márc. 16. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!