Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldött 8 lány (nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött 8 lány (nem is engedte, hogy udvaroljak), akkor most csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Pedig nem bunk.n mentem oda, magamat adtam. Nem is voltak annyira szép lányok, nincs is pasijuk mégis tipli lett a vége. Menjek oda még egyszer hozzájuk hátha meggondolták magukat és csak rossz állapotban voltak? Lányok szeretitek ha egy pasi vagy 3 szor odamegy hozzátok és csak tesztelitek azért külditek el folyton? Be kellesz vállalnom.
2012. márc. 11. 09:25
1 2 3
 1/21 KlenDie ***** válasza:
odadzsalázol hozzá és a következőt közlöd vele: Szopsz vagy golyót nyalsz?
2012. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dobj fel ide egy képet aztán majd a csajok megmondják, hogy milyen vagy ...
2012. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Minek mész oda lányokhoz ha nem találod őket szépnek?
2012. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem dobok fel képet, mert törlik. Már 5 ször feldobták, 5 ször törölték a modik. Képen meg mindig azt mondják, hogy 10 év b9rt9n, élőben meg hogy abszolút nem vagyok csúnya. Mégis elküldenek. Érthetetlen.
2012. márc. 11. 09:37
 5/21 anonim ***** válasza:
9:34 pont ezt akartam leírni ;))))))
2012. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mondják az ember szemébe hogy csúnya vagy. Azt csak a barátaid tehetik meg.
2012. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azokat a lanyokat hagyd a p****ba. Keress olyat amelyiknek bejosz.
2012. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A barátaim is azt mondják, hogy nem vagyok ronda gyerek. Akkor nem értem mi lehet a gond.
2012. márc. 11. 09:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy már megszokták az arcodat... :)
2012. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Privátban küldd a képeket. Azt nem tudja senki törölni. Próbáld meg úgy, hogy nem magadat adod és bunkó vagy. És ne menj oda olyan csajhoz még1x, aki már lekoptatott.
2012. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!