Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a csajok akik a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik a tipikus rossz fiúkat kedvelik járnátok-e egy börtönviselt férfival?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ócska duma lányok aki azt irta,hogy nem.... azért megnézném én azt a lányt amelyik nem járna egy álltala jóképűnek tartott bankrablóval aki 200milliót lopott és elrejtette de leűlt érte 5-6 évet és most mind megvan neki. persze lehet rá nemet mondani,nagyképűségből.
2012. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ilyet is írni mint te, puszta hülyeségből kifolyólag.
2012. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hinném.
2012. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem szívesen, de tényleg attól függ, hogy miért ítélték el. Erőszakos bűncselekményért elítélttel semmiképpen sem járnék - kutyából nem lesz szalonna, egy fehérgalléros bűnözőnél pedig azért elgondolkoznék, hogy ha az üzleti életben inkorrekt volt, akkor vajon a magánéletében mennyire egyenes és megbízható? De pl. ha közúti baleset okozásáért, esetleg foglalkozás körében elkövetett mulasztásért ült, akkor nem törnék pálcát felette, csak ahogy már előttem is írta az egyik válaszadó, azon a területen nem bíznék benne. Kábítószer birtoklása nálam a szakmámból kifolyólag lenne kizáró ok, ha nem eü.-s lennék, akkor pl. egy ilyen jellegű kamaszkori botlást szerintem még elnéznék.
2012. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem lehet, hogy zavarna...

Ha előtte ismerem meg, beleszeretek és elkövet valami törvénybeütközőt (nem erőszakos bűncselekményt) akkor vele maradnék és megvárnám.

2012. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!