Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexre kellenék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés

Meguntam, és elegem van abból, hogy akárhány pasival megismerkedem, mind meg akart fektetni már a találkozásunk első napján. Csöppet sem vagyok ribancos , tök normális lány vagyok. Szeretnék már végre egy normális párkapcsolatot, de azt érzem, hogy egyik gödörből a másikba esem. Vannak még normális srácok, akiknek nem csak a szex számít?

18/L


2012. márc. 17. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak..
2012. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, vannak.
2012. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen vannak.
2012. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez valahol törvényszerű, hogy mondjuk 100-ból 20 nőt szivesen megdugna az ember, 20-al szivesen barátkozna, de a kettő átfedése csak egy kis keresztmettszet, úgyhogy ne vedd magadra, ha normális és kedves vagy, akkor kelleni fogsz másra is.
2012. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, csak te annyit nem tudnál várni.
2012. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig nincsenek hűű de nagy elvárásaim. Legyen normális a srác és ápolt. Ennyi bőven elég. :)
2012. márc. 17. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos jó csaj vagy.

És sok fiú/férfi nem érti azt (nem akarja), hogy azért mert van p*cse, még nem kéne f*sznak is lennie...

Én is sokáig dettó így voltam.

De természetesen vannak kivételek.

És ha kitartó leszel, találkozol egy olyan normális fiúval is (csak mert sok nem fog bejönni (tapasztalat):D), akiért megőrülsz. *-*

Én is találkoztam a barátommal. :)

Sok sikert és kitartás! ;)

2012. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még is miből gondolod ezt? Azért mert flörtöl veled valaki nem akar egyből megdugni...
2012. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem engem éppen pont az zavarna,ha nem akarna egy férfi megdugni:) Természetes dolog,hogy kiván:) a kérdés az,illetve a te feladatod,hogy nem szabad olyan szituba kerülni,hogy kikezdhessen veled...Például,ne menj fel hozzá stb... ha buliban ismerkedsz,akkor alap,hogy próbálkoznak...Szóval szerintem a lényeg a helyszin:) Bár én is éltem át olyat,hogy mozi után az autóban matatott volna:) De ki kell ilyenkor nevetni:) ha pedig kivánod,akkor élvezd ki:) (perszenem mindenkivel)... a sex már egy jó belépő lehet egy jó kapcsolathoz...összességében,ne sértődj meg ezen,inkább örülj,hogy ilyen kis szexy csaj lehetsz:) csak tanuld meg kezelni;-)))
2012. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert, a korosztályunk jelentős részét ez mozgatja. Kiélés meg mit tudom én. Amúgy vannak olyanok, mint pl én, akit tényleg érdekel a kiszemelt (lelkileg) és nem csak húsnak tekintjük, de ezzel a hozzáállással gyakran a rettegett "barátzónában" kötünk ki. Legalábbis nálam előfordult, pedig nem vagyok ronda.

20/F

2012. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!