Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Én gondolom csakúgy, hogy kihasználna, és csak a szexre kellenék neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,ő az a tipikus szépfiú akinek egy csomó jó csaj ismerőse van,és bárkit megkaphat,a csajok döglenek utána..


Mostanában elkezdett siránkozni,hogy ő csúnya és egy lánynak se kell.. Mindig próbálkozik nálam,például ilyenekkel:talizzunk,ő sok mindent kihozna belőlem,de azzal taliig várni kell,ha ott laknék ahol ő egész nap a nyakamon lógna,megszépítené az életem,mit szólok ehhez?szerinte nem tudna meghódítani nem is akarna,1 csókkal bepróbálkozna vagy összejönne vagy nem,ha igen ami kisül belőle ha nem akk bocsánatot kérne és többször nem próbálná meg.

Erre azt mondtam,hogy sajnálom,nem vagyok könnyen kapható^^ meg hagyom ezt másnak.Mondta,hogy akkor nem próbálkozik most már. És ekkor rápirítottam és mondtam neki,hogy"ja te a könnyen kapható lányokat szereted?:D akk elvileg nem is komoly kapcsolatot akarsz :P:P" Erre azt mondta,hogy dehogyis.


Hogy ő sok csajnak könyörgött,

ha tudna akkor nagyon sokat kihozna magamból,de azt ki kell érdemelni és ha kiérdemli valaki akkor az a szívét kapja meg,és azért a lányért bármit megtenne,és akkor elkezdte sorolni,hogy legyen:

őszinte


szeretetreméltó


kedves megértő


lehessen vele beszélgetni akármiről


Mondtam erre,hogy őszinte vagyok,nagyon is. Akkor jött olyan dumákkal,hogy akkor szerinte kiérdemelném,eltért a témától mondta,hogy ő megy aludni mert fáradt és akkor mondta,hogy: majd megbeszéljük még a talit ha akarsz...


Nekem nagyon úgy tünik,hogy csak kihasználna? Ti mit gondoltok?


ha tudna akkor nagyon sokat kihozna magamból,de azt ki kell érdemelni és ha kiérdemli valaki akkor az a szívét kapja meg,és azért a lányért bármit megtenne---> Szerintetek van benne vlmi?Hogy ki kell érdemelni,hogy ő szeressen egy lányt?Más fiúnál is így van ez?


2011. jún. 8. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó dumája van, az biztos, látod Téged is elgondolkoztatott.

Hajt Rád, mert ha nem vagy könnyen kapható (mint vázoltad), utána piszkosul tudna dicsekedni, hogy ő milyen jó fej, megkapott, neki senki nem tud ellenállni..

2011. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jobb is,hogy egy szavát e hiszem el mi?:D
2011. jún. 8. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:

?

az gondolom nem jutott eszedbe, hogy pont te használod ki őt hmm?


nyit feléd, komolyan vesz, próbál őszinte lenni, felnyitja neked a páncélját, legalábbis ezt körülbelül annak lehet tekinteni, Te meg játszol vele.. nem veszed komolyan. amúgy fiataloknál tipikus lány hozzáállás. szerencsétlenkedtek, hogy nincsenek normális srácok, ha meg valaki méltat arra, hogy nyisson feléd, mert szerinte megérdemled, akkor eljátszod a bizonytalant, meg hogy téged csak ki akarnak használni.


ha valaki ki akar használni 1. nem tette volna még meg, 100x rámenősebben? :D

2. nem találna mást fél nap alatt akit megkaphat, hmm?


áááhhh... boldog felnőttkort, remélem mielőbb eljő. sok siker a sráchoz ;)

2011. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Részben igazad van, de mi vanha ez csakegy álca? Sokszor jártam már így,sok ki se néztem volna belőle de mégis ráfaragtam. Volt olyan,hogy barátkoztam egy ilyen fiúnál,de ő éreztette velem,hogy ő bárkit megkaphat,na és akkor onnan jött az nálam,hogy minek vegyem komolyan az ilyen fiúkat,ha simán a képembe vágják,hogy bárkit megkapnak,mg nálam jobbat is,akkor minek higgyem el minden szavukat?Végül is nagyon jó pasik,egy csaj se tud nekik ellenállni..
2011. jún. 8. 23:24
 5/8 A kérdező kommentje:
*sokszor
2011. jún. 8. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:

bárhol lehet sz.r alakokra példát találni... ez nem minősíti EZT a fiút.

most ő végülis mit mondott neked? hogy bárkit megkaphat, vagy hogy senkinek sem kell?

amúgy (ha megkérdezhetem) mennyi idősek vagytok? mert pl. egy érett férfinak jobb esetben van annyi önbizalma, hogy nem mond olyat hogy egy nőnek sem kell...

fiatalabbaknál.. az önbizalom meg változó dolog, kb attól függ épp aznap hogy sikerült egy dolgozat vagy hogyan néztek rá az utcán :)


viszont ha mégis ilyen "rossz" hangulataiban van, akkor nem biztos hogy azt érdemelné a sorstól hogy még Te is elküldöd... mármint, ha nem érdekel akkor elküldöd persze, de nem azért tetted fel a kérdést mert érdektelen lennél..


hazugságokkal meg szembe kell tudni nézni. ne feküdj le rögtön azzal akivel komolyabb kapcsolatot tervezel

mert: 1-2 hónapot minden srác (és lány) tud várni, ha valaki olyat talál, akire megéri várni. ennyi idő alatt meg kiismered, hogy mennyire is játssza meg magát vagy mennyire komoly.

na, így piszok késő este hülyeséget mondtam? nekem logikusnak tűnik, de lehet csak mert fáradt vagyok.. :)

2011. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mit mondott?Célozgatott,hogy olyan jó teste van,hogy biztos végig taperolnám,a nyakába ugranék az 100% meg h ÚGYIS sok mindent kihozna belőlem,ahogy fent leírtam a példákat.. De azt is említette,hogy senkinek se kell,mert szerinte csúf. Én 16 vagyok ő 18. Hát nem tűnik hülyeségnek amit mondtál.
2011. jún. 8. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:

most nem is hülyeségből mondtam..

nem tudom.. utolsó gondolatként: egy 18 éves fiú már tudhatja mi tetszene neked, persze.. ettől még lehet hogy nincs megelégedve magával, illetve ebben a korban még random lehet bármiféle önutálat.. meg minden. rengeteg önértékelési zavaros fiatal van, de ilyen időket élünk, puhányok az emberek. te ne emiatt hozz fölöslegesen rossz döntést.

2011. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!