Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért állnak a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért állnak a nem hetero mellé a konfliktusban? Véletlen?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy összetűzésem egy nem hetero fiúval ami tetlegességig fajult.Szóval amig nem állítottak le minket a többiek addig búnyoztunk.Egyértelműen az "enyém volt a meccs pontozással" mégis az eredetileg pártatlen lányok őt állták körbe hogy"ezaz jól megmutattad neki".

Szóval?



2012. márc. 17. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Am hány évesek vagytok? :)
2012. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

20 fölött vagyunk valamennyivel nem lényeg


szó szoros értelemben én ütöttem először viszont ő támadt. ilyen harcmódot erőltetett amiről átváltottam keményebbre


http://www.youtube.com/watch?v=jzzE_EwkSAg


más címen ismertem ezt a videót szal nehezen találtam meg

2012. márc. 18. 00:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Háhh ez nagyon jóó :D Jót nevettem, köszi.. :) Díjazom, hogy átváltottál keményebbre, mert ez úgy kb semmi... Csak tényleg ide-oda lökdösődés :D Gondolom, amikor átváltottál, az már nem tetszett neki, alulmaradt :)
2012. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az igen :DDDDD am még nem válaszoltál az egyik kérdésre, ami szerintem is érdekes... h azért piszkál vajon, mert bejössz neki? el tudod ezt képzelni?:P
2012. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hogy el tudom e képzelni? inkább nem képzelném el.de szerintem csak szimpla szemétkedés van a háttérben.nem kell feltétlenül mindem mögé erotikus vágyakat gondolni. ha mégis úgy lenne akkor azóta már rég bocsánatot kért volna. így szokták nem?valamilyen úton módon elérni hogy hosszabban társalgás legyen egy adott ürügy okán aztán ha már kellőkép megbékéltek nem visszavenni a lendületből
2012. márc. 18. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!