Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadta a családod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadta a családod, amikor megtudta, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

nemtudom mert nem vagyok meleg :DD

de fater tuti kitagadna xd

2009. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát, ha fartúró lennék, tuti nem részesülnék meleg fogadtatásban.
2009. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy leszbi ismerősöm van, neki az anyja jött rá, hogy túl sokat beszél egy másik csajról... úgy derült ki, örülni nem örültek szülei, leszidták meg minden, de már lecsillapodtak a kedélyek, elég hamar.
2009. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Leszidták? De ezt senki sem választhatja meg.
2009. jún. 12. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj... Szerinted mégis hogyan reagálná le a szülő? Oké, kislányom, leszbi vagy... És ennyi? A normális reakció semmiképp sem pozitív, hiszen az első ami felmerül a szülőben, hogy mégis mit rontott el ennyire, és igen, kiakad, és nem is a gyerekre, hanem magára mérges. Rövid idő és megbékél, ennyi.
2009. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
nem tudom, én soha nem lennék leszbi, ha úgy születtem volna, ha nem.. én szégyellném és nem néznék rá egy lányra sem. de szerncsére ne vagyok
2009. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám egyszer azt hitte, hogy leszbi vagyok, pedig nem, igaz a hajlam az meg van bennem, de férfiak egy fokkal jobban vonzanak. Viszont nem tagadtam, hanem rábólintottam, hogy igen a lányok érdekelnek, és mi ezzel a baj. Ordítozott, meg pofon vágott stb. Szóval nagyon hülyén fogadta. Kíváncsi vagyok mi lenne, ha úgy is maradtam volna. Amúgy a mai napig azt hiszi, így utólag, hogy hülyéskedtem. Szóval eszem ágában sincs szólni neki, hogy nem egészen. Lehet ezúttal agyvérzést kapna vagy nem tudom. (21/N)
2009. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadna, üvöltene, tombolna, őrjöngene anyám. Apám nem szólna, neki már az is sok, hogy fiúzok. A tágabb értelemben vett család - nagynénik, unokatesók - kiakadnának nagyrészt, vagy csak csendesen hátrébb lépnének, ha kiderülne hogy leszbikus (illetve esetemben: biszexuális) vagyok. Ezért nem nőzök, ügyesen belémnevelték hogy soha, meg aztán fel se hozhatnám a lányt, és titkolnom kéne. Nem vallanám be.
2009. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Tessék? Mit tudott meg?
2009. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egy ismerősöm 25 éves biszexuális férfi. Mikor a családja megtudta az apja kitagadta.Az anyja és az unokaöccse elfogadta és harmonikusan, szeretetben élnek.
2009. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!