Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szexelek minden nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexelek minden nővel, érzelem nélkül, mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

A barátaim furcsának tartják, hogy nem használom ki a lehetőségeket. Van néhány ismerősöm, akikkel simán lefeküdhetnék, illetve ha bulizok, akkor se jelent gondot megismerkedni a nőkkel. Viszont én jelenleg nem tudom elképzelni, hogy csak úgy, érzelem nélkül szexeljünk. Van aki már utalást is tett arra, hogy le kéne feküdnünk, de nekem ez kicsit már kiábrándító. Nem kelt vonzalmat azzal, hogy könnyen "elérhető". A barátaim kb. idiótának néznek, amiért nem használom ki ezeket a lehetőségeket.


Velem van a baj?


20/F


2012. márc. 18. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
igen veled van a baj
2012. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Veled hát... Figyelj, itt 2 probléma lehetősége merül fel. Az egyik: öntudatod alatt egy homokozóvödör vagy a tengerpart szélén (én személy szerint erre tippelek), vagy a másik, hogy vézna a cerkád és te is évente 1x látod amikor prosztata vizsgálat van. Örülök, hogy segíthettem! - Darth Revan
2012. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez lenne a normális, de a 20 éves fiúk általában nem ilyenek, majd pár év múlva. Kicsit érettebben gondolkodsz. 21L
2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a választ
2012. márc. 18. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs veled semmi baj,maradj csak olyan amilyen vagy!
2012. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ezzel SEMMI baj nincs a világon. az én párom is ilyen, ilyen is volt, és imádom benne hogy ő nem olyan romlott mint az átlag. 20 évesen én se tudtam értékelni ha valaki ilyen, de már teljesen máshogy gondolom. a haverjaid is máshogy fogják (már a normálisabbja:) csak kell még nekik pár év. te meg csak maradj ilyen.

26/N

2012. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavar, ha latens meleg vagy aki erett gondolkodasunak erzi magat.

Ha esetleg megse akkor lehet, h tul csunyak a nok.

De ha igazi ferfi vagy akkor szo nelkul felall a farkad es lekursz Jessica Alba hasonmas csajt.

Ha neked azzal se menne akkor tuti meleg vagy.

2012. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Néha szégyenlem, hogy ilyen férfiak vannak mint az itteni hozzászólók.
2012. márc. 18. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt te vagy a hulye nem mi.

Gondolom valami szerencsetlen felenk gyerek lehetsz, aki maganak is probalja megmagyarazni, h nem a beszarisaga, hanem az erettsege miatt nem megy el a nokkel.

Nem baj, zsak a foltjat, szerencsetlen melle csunya lany, ugyanis ezt csak a csunya lanyok tartjak erenynek, vajon miert?

Sza*r lehet mar nektek, ha nm tudod milyen az mikor elso pillanatol fogva valami szikra van kozottetek es egyszeruen ott heyben egymasnak tudnatok esni!

De nem baj, legyel csak buszke, igazi ferfi, arra, h hetekig kell imadkoznod, h vegre felalljon a farkad egy szexi nore.

2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtató, hogy vannak még ilyen pasik, mint te. :)
2012. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!