Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt érett 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt érett 15 éves fiúk? Vagy már teljesen reményteln hogy olyan barátom legyen aki nem egy 10 éves fejével gondolkozik!?

Figyelt kérdés
Unom màr hogy minden fiù csak jâtszani akar velem. Erzelmileg tönkretesznek és csak az àgynak akar dönteni mi ez a vilàg ? Attòl hogy magas vagyok és nem egy vizilò sulyù ne tévesszenek màr össze egy rongybabàval .. :(
2012. febr. 6. 20:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Egy 15 éves NEM ÉRETT.
2012. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Hát ilyen felfogással én se csinálnék veled mást.
2012. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
15 éves érett fiu nincs!!
2012. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
keress idősebb fiut
2012. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
De ahjmàr ...
2012. febr. 6. 20:39
 6/35 anonim ***** válasza:
173 centi vagy?
2012. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Keressk időssebb fiùt, mennyivel idősebbet ? Azért van egy hatàra is .. azt se akarnàm h furcsàn nézzenek ràm emiatt ..

Igen .

2012. febr. 6. 20:41
 8/35 anonim ***** válasza:
olyan van, aki érettebben gondolkodik, mint a többi hasonló korú, pl én, de 16 vagyok.
2012. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki, milyen voltam 15-16 évesen. Egy annyi idős fiú, minden csak nem érett. Keress idősebbet.


19F

2012. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok, mégsem volt barátnőm, 18 éves koromig nem is akarok. Nem vagyok részeg minden hétvégén, nem dohányzom, nem füvezek. (Habár az egész baráti köröm nyomja), tudom mi az hogy illedelmesség, intelligenciám nem egyenlő a napi középhőmérséklettel, és tudok önzetlenül dolgokat tenni. A lányokkal való kommunikációm nem arról szól, hogy mizu, aztán elköszönök, és a tisztelet szó fogalmával is tisztában vagyok. Nem azért osztottam meg ezt a kedves olvasókkal, hogy fényezzem magam, csak egy picit lássatok túl a szürke hétköznapokon, és vegyétek észre hogy az érettség, felnőtt lét nem a kortól függ.
2012. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!