Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználás?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy fiú, a fiú tehetős, és a fiút mindenki kihasználja, a barátai a családja, egyedül a lány nem, viszont a fiú annyira büszke és beképzelt lett a kapcsolat alatt, hogy a lány mostmár nem fogja visszautasítani a meghívásokat, ajándékokat és semmi más, lesz elvárása hogy menjenek szórakozni és kevesebb lesz a szexuális szolgáltatás.

Akkor magyarán ez kihasználás vagy sem?? A lány szereti a fiút szóval nem mondhatnám annak!


2012. márc. 18. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivan...???

Kihasználás-e ha valakiről lehúzod a pénzt...? Nos lássuk csak... IGEN!

Idióta... o.O?

20L

2012. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kihasználás nem is, de visszaélés biztosan. Ha szigorúan kívülről nézném, azt mondanám, hogy élősködik a lány a srácon. Az, hogy egy-egy meghívást elfogad, az még oké, de ha már elvárja, az nagyon gáz. Szerintem.
2012. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kiszerettél a srácból, mert megváltozott, akkor szakítasz vele.

Ha együtt vagy egy sráccal, akit nem szeretsz, és ő ajándékokat vesz neked, meg meghív helyekre, te pedig csökkented a "szexuális szolgáltatás" mennyiségét, akkor egy qrva vagy, aki épp felsrófolja az árat.

2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ez esetben nem "kihasználás", hanem "fogyasztó megtévesztése", legalábbis a fogyasztóvédelmi törvény szerint. :)
2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lány szereti és nem szeretett ki belőle, csak a fiú flegma lett, és büszke de a lány ATTÓL MÉG szereti de nem fogja visszautasítani mondjuk egy moziba hívást vagy nem fogja visszautasítani ha a fiú meghívja pizzázni!!! És lesz elvárása azzal kapcsolatban hogy menjenek szórakozni!!! Egyébként 4éve vannak együtt
2012. márc. 18. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hány éves a fiú és a lány?
2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25 és 20 nem tudom miért fontos.
2012. márc. 18. 20:48
 8/9 Missi_Key ***** válasza:

miért nem beszélitek meg nyíltan a problémáitokat egymással?

nyilván mindkét félnek volt oka a változásra, és lehet h önhibáján kívül.

2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és nekem a meghívásokról az a véleményem, hogy én nem fogadok el olyat, amit nem tudok viszonozni. Mozi meghívást azért nem fogadnék el, mert én nem tudnám az illetőt visszahívni. De ez én vagyok. És tényleg erről beszélni kell. Hogy miért flegma, stb...
2012. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!