Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehetett?

Figyelt kérdés
egy ismerősömmel összevesztem és ő ezt vágta a fejemhez " te ökrökké egyedül fogsz maradni, sose lesz fiúd mert olyan karakteres vagy..." megkérdeztem tőle később hogy ezt mégis hogy értette és azt mondta hogy tényleg olyan vagyok nem csak haragból mondta. azt mondta " neked meg van az egyéniséged, nehéz megváltoztatni.Bár nagyon érdekel téged hogy ki-mit gondol rólad nem fogsz megváltozni egy idegen miatt. nem bízol meg senkiben ezért benned sem bíznak meg és te mindenkinek csak haver leszel örökké." stb... 15 éves vagyok és én őszintén nem keresem a nagy szerelmet. szerintem még túl fiatal vagyok ahhoz... bár lehet hogy én gondolom rosszul. de igaza lehet az ismerősömnek és örökké egyedül maradok a viselkedésem miatt? 15/L
2012. márc. 19. 09:40
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
hát akkor szia :(
2012. márc. 19. 11:01
 42/47 anonim ***** válasza:

"a fiúknak olyan csaj kell akit tudnak irányítani,akit manipulálhatnak"


Ez nem teljesen igaz, viszont vannak olyanok, hogy férfi-női szerepek, és ha ezek nem teljesülnek, akkor te sem fogod nőnek érezni magad, és ő sem férfinak, ezért nem lesz boldog a párkapcsolat. Nem azt mondom, hogy a fiú ugráltasson és kihasználjon, de neki kell irányítania egy kapcsolatban. És ezt a nők szerencsére legtöbbször el is várják.

2012. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
hát igen neki kell irányítani de szerintem attól mert ő irányít nem kell a lánynak kb. behódolnia a fiú előtt :)
2012. márc. 19. 12:00
 44/47 anonim ***** válasza:

56% Menjél már, recskázz egyet, ne írj hülyeségeket.


Gondolom 13 évesen sok tapasztalatod lehet a nőknél.


Kérdező, a barátnőd irigy Rád, mert egyéniség vagy. Az ilyenekt pedig jobban szeretik a normális férfiak.

2012. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"hát igen neki kell irányítani de szerintem attól mert ő irányít nem kell a lánynak kb. behódolnia a fiú előtt :)"


Nem ezt írtam?

2012. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Én is egyéniség vagyok és általánosságba kedvelnek az emberek. De a haverod szerint egyikünknek se lesz párja és egyedül fogunk megöregedni. Akkor majd hívj fel és feleségül veszlek :D XD

17/L :D

2012. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ne is akarj olyan párt, aki elvárja, hogy megváltozz a kedvéért.
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!