Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen ennyire rettegni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen ennyire rettegni az első csóktól?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és elég zárkózott. Sok fiú próbálkozott már, de sose hagytam magam, mert nem voltam szerelmes beléjük, és féltem is. Most van egy srác, akiért oda vagyok. Meg akart csókolni, de elfordultam. Egyszerűen rettegek, görcsbe vagyok, hogy el fogom rontani, béna vagyok, csalódást fogok okozni, talán ki is ábrándul belőlem. Tudom, hogy állítólag ezt nem lehet elrontani, de akkor is nagyon-nagyon pánikolok. Ha egy csóktól ennyire meg vagyok ijedve, bele se merek gondolni, hogy mi lesz velem az első együttlét előtt... :S Mit tegyek? :/
2012. márc. 19. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te még sosem csókolóztál, és hogy lehet bénázni fogsz, biztos megfogja érteni. :)
2012. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan bénázz, amúgy meg meg is említheted neki, hogy neked ez az első. Én is rettenetesen paráztam és amikor megtörtént az merült fel bennem, hogy "ennyi? ettől paráztam ennyire?". Minél többet csókolóztok annál magabiztosabb leszel a dolgodban. ;)
2012. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

én is ilyen voltam :D szegény csaj kapott le először :DD semmi extra,mármint az érzés nagyon király,de nem kell ettől félni,nagyon egyszerü : )

csak előre : )


17/F

2012. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehe, én is néha parázok, és egyidős vagyok veled, de az az igazság, h szerintem okosan mondják a többiek, nem kell ettől rettegni és akár viccesen meg is jegyezheted a fiúnak, h "bocs, h ha béna leszek, még nem csókolóztam". :)

szerintem simán nem fogja felzaklatni, majd tanít ő. :D


különben meg amondó vagyok, gyakorold, és belejössz :D

2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyakorlás:) ennyi. de szerintem ez minden emberben ott van. nem kell tanulni, csók, szex, stb. az ott van bennünk...amúgy, ha annyira parázol, menj bulizni, igyál előtte, meglátod, piásan könnyebb a dolog :P...na jó, vicc volt az utóbbi.
2012. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!