Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigányok miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányok miért mondják magukról hogy magyarok?

Figyelt kérdés
Ez inkább társkereséssel kapcsolatos kérdés, azért írtam ide. Szoktam neten beszélgetni ismerkedni csajokkal, van akire rákérdezek hogy cigány e vagy magyar, és mind rávágja egyből hogy magyar, aztán kiderül hogy cigány. A beszédstílusából is meglátszik, szóval mindig ilyen nehéz a társkeresés? Igazából nem is a bőrszín a nagy problema, hanem hogy olyan atomhülye csajokat fogok ki hogy már fáj. Szókincs nuku, épész nuku, gondolkodásmód egysíkú. Tudom mindenkinek van gyengéje és nem is sértegetni akarok senkit, de ez most ami van mostanság kegyetlenül embertelen.

2012. márc. 19. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert magyar állampolgárok. Ide születtek, hogy a franc vinné őket... Ezért nem lehet őket innen elazavrni a pitsába. Egyszerűen nicns hova küldeni őket.
2012. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, nem lenne szabad ezt a kifejezést használni. Ők hiperpigmentáltak:D Vigyázz, megsértődnek, aztán reggel ott lesznek a ház előtt...

Amúgy vannak értelmes (hm melyik szót is lehet még alkalmazni... azt hiszem a roma még elfogadott szóval) romák, de olyan ritka, mint a fehér holló. Egyébként meg én sem mondom magamról, hogy (persze nem is tudok ilyenről) 1/4ed részt angol vagyok, 1/8ad részt svéd vagy akármi... Ahogy az első írta, ide születtek.

2012. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én a cigányokra általában a szaracén elnevezést használom :D amúgy a roma kifejezéstől a falra tudnék mászni.
2012. márc. 19. 17:54
 4/19 anonim ***** válasza:

A Magyarországon élő tót, szerb, matyó, görög, román, palóc, stb nemzetiség is magyar.A cigányok is azok.

Akik meg Franciaországban élnek,azok francia cigányok.

2012. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

A magyar szó ebben az értelemben az állampolgárságot jelenti. A cigány egy népcsoport. Vagy hallottál már Cigányországról? Mert ott élhetnének cigány állampolgárságú cigányok.:)

Azért írják, hogy magyarok, mert magyar az állampolgárságuk. Ettől még a cigány népcsoporthoz tartoznak, bár valaki nem vallja magát odatartozónak.

Aki pedig azzal mocskolódik, hogy menjenek vissza oda, ahonnan jöttek, akkor azoknak elmesélem, hogy mi magyarok is visszamehetnék oda, ahonnan jöttünk, mert mi is úgy vándoroltunk ide be. Általános iskola, történelem óra!

2012. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Utolsóhoz üzenném, hogy itt nem éltek még nagyon emberek, tehát nem csak bevándorlók vagyunk, mi megszereztük ezt a területet. Nem jelentjük ki csak úgy bevándorlóként, hogy ez a mi hazánk is, mi is tettünk érte valamit, ahogy hallom sok cigánytól. Nekik alapból hazájuk sincs, mindenhol csak megélnek az államtól....
2012. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha a cigányok magyarok akkor mi értelme a cigány szónak? Ne mondjátok már hogy ezek magyarok.... Ha ezt így levázolnátok a jobbikosoknak szerintem rátok húznák a nullás gépet xD Szerintem...bár én nem vagyok Jobbikos, amúgy a magyarok nem egyenlők a cigánnyal, csak azért mert elvándoroltak az Urál területéről.
2012. márc. 19. 18:09
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Értem én, hogy mire gondolsz, én csak idéztem egy anno megélt történelemóráról, amikor egyszer az egyik osztálytársam feltette azt a kérdést, hogy a cigányok miért nem mennek vissza oda, ahonnan jöttek. Na, erre volt az a válasz, hogy akkor mi is visszamehetnénk oda.

Én nem firtatom, hogy egyes cigányok milyenek, az állam pénzén akarnak megélni, stb., de nem mindegyik ilyen és sajnos számos példát tudnék arra is hozni, hogy nem csak a cigányok teszik ezt.

2012. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem csak a cigányok tolvajok, magyarok között is van sok, de tisztességes cigányról én egyáltalán nem tudok... de magyarból is kevés olyan van amelyik dolgozni akarna. Minket már többször loptak meg, betörtek az egyik házunkba és elloptak egy csomó alu és acél balont és a rendőrség szó szerint lesz@rta az egészet, felírta mi történt, jegyzőkönyvezett aztán el lett felejtve. ÉS hogy kik lopták el a kutya se tudja, lehetett cigány is magyar is, vagy mindkettő.
2012. márc. 19. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:

Az a cigány, aki Magyarországon él, magyar az állampolgársága, az bizony magyar ember. De a cigány népcsoporthoz tartozik. Ezért létezik a cigány szó. De a cigányt kicserélhetjük akár svábra, tótra, székelyre.

Az a cigány, aki Franciaországban él, francia állampolgár, az francia ember.

Valahogy így tudnám elmagyarázni, remélem így érthető.

2012. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!