Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigányok miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányok miért mondják magukról hogy magyarok?

Figyelt kérdés
Ez inkább társkereséssel kapcsolatos kérdés, azért írtam ide. Szoktam neten beszélgetni ismerkedni csajokkal, van akire rákérdezek hogy cigány e vagy magyar, és mind rávágja egyből hogy magyar, aztán kiderül hogy cigány. A beszédstílusából is meglátszik, szóval mindig ilyen nehéz a társkeresés? Igazából nem is a bőrszín a nagy problema, hanem hogy olyan atomhülye csajokat fogok ki hogy már fáj. Szókincs nuku, épész nuku, gondolkodásmód egysíkú. Tudom mindenkinek van gyengéje és nem is sértegetni akarok senkit, de ez most ami van mostanság kegyetlenül embertelen.

2012. márc. 19. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na igen. Gyakran olyanról nem lehet hallani, hogy betörtek cigányok házába magyarok....
2012. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj, a nemcigányok között is kb ugyanolyan csont primitív qrvákba botlanál, a 80%-a kb ezen a szinten vegetál, belekell törődni. Tul képpen engem már nem is érdekel, megszoktam a magányt már határozottan jól elvagyok, inkább mint egy ekkora büdös s*ggfejet tartsak magamon.
2012. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, egyetértek veled, egyszer összejöttem egy hozzám közel álló csajjal a szomszéd városból, és a csaj undorító volt, cigarettázott, a pasijait váltogatta, nem volt valami együttérző, nem érdekelte semmi, ki se nézted volna belőle hogy milyen fajta, aztán megláttam az anyját meg az egyik öcsikéjét, komolyan olyan gusztustalan volt, kiderült a csajról hogy félvér, dobtam is egyből. Az ilyen csak kihasználja a másikat, aztán még idegeskedhettem volna miatta. Úgyhogy én is úgy vagyok vele hogy köszönöm nem kellenek az ilyen barmok. Inkább maradok egyedül. ÉS akárki akármit mond egy kapcsolat se valami szép és jó, mert egyik fél se komplett, legyen akár cigány akár magyar, török, vagy szlovák, vagy a machupita törzs egy tagja, teljesen mindegy. Nehéz normális kapcsolatot találni.
2012. márc. 19. 20:11
 14/19 anonim ***** válasza:
Na azért aki a matyókat és palócokat a románokhoz vagy a cigányokhoz hasonlítja az súlyos képzavarban van.
2012. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát igen elég primitív népség... némelyik olyan hülye hogy vág
2012. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

6/15 Abban egyetértek mi államot alapítottunk ezer éves múltunk van kulturális értelemben is letettünk itt az asztalra. De hogy nem nagyon éltek előttünk itt emberek? Avarok, hunok, Rómaiak? az a bizonyos Pannonia provincia.. :))

Hogy ne éltek volna :)

2012. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig senki nem válaszolt az eredeti kérdésre, de majd én:):


Azért tagadják le a származásukat, mert pontosan tudják, hogy cigánnyal normális ember nem áll össze. Ahhoz persze már hülyék, hogy arra is gondoljanak, hogy elég, ha megszólalnak a telefonban, azonnal hallani lehet, hogy egy romamakákó makog az ember fülébe.

2012. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, ez teljességgel észrevehető, egyszer összejöttem egy csajjal, kívülről ki se nézted volna belőle hogy cigány, de a beszédéből és a viselkedéséből tükröződött, és persze rögtön az első randin össze is jöttünk....szóval ami könnyen jött könnyen ment, 3 nap után dobtam is.
2012. márc. 26. 13:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért a neten ismerkedsz?Lehet,hogy maradinak tűnök,de a régi,beszélgetős módszer nekem jobban bejön.A cigóknak pedig van hazájuk,India,csak sajnos,ők is vándornépség.
2012. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!