Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem kissé pedofilnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem kissé pedofilnak érezni magam. Szerintetek nem nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel még régebben megismerkedtem. Nagyon édes, vicces fiú. Mindig mondogatom neki hogy ha felnő majd én leszek a barátnője. Szerintem ezt mindenki viccnek venné. Na, a probléma az az, hogy ő nem vette viccnek. Elég nagy érdeklődést mutat irányomban. Én nagyon nem szeretném átverni és megbántani sem. Sose hittem volna hogy komolyan veszi... Ő 16 én 20 éves vagyok. Most ért véget egy elég hosszú kapcsolatom és még ez is a nyakamba zúdult... Talán nem kéne egy kamasz fiút szédítenem de akkor most hogy mondjam ezt meg neki?
2012. márc. 19. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
áhh.-..sehogy...inkább keress valakit a korosztályodból és gyere vele össze..azt tuti érteni fogja;)
2012. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nagy korkülömbség. légy vele őszinte, és mond meg neki egyszerűen, hogy most léptél ki egy komoly kapcsolatból stb.
2012. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

már így is, úgy is rosszul fog esni neki

te meg legközelebb nem viccelődsz ilyenekkel

2012. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 19. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
őszintén, különben meg hol felnőtt egy tizenhat éves_? a felnőttkor az én felfogásom szerint olyan 23 évnél kezdődik...
2012. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb és egyértelműen.
2012. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Épp az hogy még egyáltalán nem felnőtt! Ezért részemről szó sem lehet róla...
2012. márc. 19. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:
ne szédítsd! így is tutira rád hegyezi a cerkát :D főleg ha dögös vagy!
2012. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a fiú élete legszebb élményét kaphatná tőled! Akkor lennél pedo ha egy 10 évesre buknál! Egy 16 éves már két éve ivarérett biológiailag. 14 éves korától törvényesen le is fekhettek! 16 évesen feleségül is vehet téged törvényesen!

Az a csávó egy mázlista ha belemész és egy szerencsétlen ha az alaptalan félelmeidre hallgatsz!


27F

2012. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
30 éves pasikkal kellene foglalkoznod, nem pedig kis nyomikat szédíteni!
2012. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!