Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szerettek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek jobban ha a egy lánynak kicsi a melle vagy ha nagy? és Lányok ti mit tapasztaltok a fiúknál. A vékonyabb kismellű lányok jönnek be nekik inkább vagy a nagymellűek és teltebbek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 20:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
A kis mell szerinted azonos a pattanással? (:
2009. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%

kb

ugyis a jobb csaj kell mindenkinek hiába pontozgatnak meg írkálnak a kis tizenévesek!!!

fuj hozzá nem nyúlnék egy kismellű valamihez jaj :D

2009. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
11%
az nem nő hanem egy kis "cafka"
2009. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a tejcsárda és a "pattanás" között még van pár átmeneti forma is, és én úgy látom, ezek a legkapósabbak (amik pont beleférnek a srác kezébe).
2009. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%

Hát vannak érdekes egyének, mert férfit ilyenre nem is lehet mondani. Tudod nem mindenki kapott nagy melleket, akkor most már ássa el magát minden nő, mert nincs 120-as mellbősége? Tudod nem a méret a lényeg, de jó ha van. Viszont nem hinném, hogy te egy tökéletes alkat vagy, lehet neked pl a szerszámod elég gáz, vagy bármi más. Mindenki talál magán szépséghibát, ami nem azt jelenti, hogy emiatt legyen kisebbség érzése. Az ilyen bunkóktól meg kiráz a hideg és hányok!!

Elég szar egy kis mellű nőnek elfogadni magát, az ilyen buta tuskókból meg van bőven, mint amilyen te is vagy Drága! De kívánom valamennyire, hogy ez a sok rosszindulat és gúny üssön vissza!

Tudod mindenkit utolér a sorsa.... Így téged is.

Szép estét!

2009. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként 28 éves nő vagyok, nem tizenéves cafka!!
2009. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%

tudod a nagy(obb) mellá csajnak meg azt nehezebb elfogadnia, hogy a súlyánál fogva a melle, nem áll úgy mint egy kismellűnek....más a formája, tartása...azza lóghat...de ez a nagynál természetes.

És nekik- nekünk- sem jó azt olvasgatni, hogy inkább legyen kicsi de ne lógjon....


volt pasim senkit nem zavart hogy lóg egy pciit, nem áll égnek, de azért rossz..szóval nem csak neked van bajod

2009. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%

ANNYIRA UNALMASAK MÁR EZEK A KÉRDÉSE!!!

és mindig ugyanarra jutunk !!! ezt a kérdést azok a csajok szokták feltenni akiknek kicsi a mellük h itt egy kicsit megnyugtassák őket h "A kismell a jobb ezért és ezért" kb 5 percre ... mert 1 óra múlva már ugyis azon "keseregnek" h "jajj de kicsi a mellem de rossz nekem" !!!

Nahh mind1 csak felbasz h mindennap legalább 5 ilyen kérdés van !!! És ahogy én néztem ezek a kérdések válaszai alapján a nagymellű lányok elvileg eláshatják magukat ...öhm

...

egy "nagymellű lány" ...pff

2009. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%
Mintezt a 21:27 es kommentje is mutatja a 20:49 véleményéhez, akit jól leis pontoztak azért mert azt merte mondani h a nagymell jön be neki !!!! könyörgöm !! ok hogy nem kellett volna azt mondani h pattanás de akkoris a véleményt nézzétek ne a körítést !!!
2009. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%

A véleményt el lehet fogadni, hisz kinek ez, kinek az. De ahogyan ez a kedves válaszadó megnyilvánult?! Na az már szerintem nem elfogadható és nem intelligens emberre vall. Tehát más egy vélemény és álláspont, mint egy célzatos sértés és rosszindulat.

Én is tudnék hasonlóakat írni és mondani, mégsem teszem, mert érzéketlen és mindig minden valahol visszaüt! És miért bántsak meg embereket? Abban mi is a jó?!

2009. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!