Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szerettek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szerettek jobban ha a egy lánynak kicsi a melle vagy ha nagy? és Lányok ti mit tapasztaltok a fiúknál. A vékonyabb kismellű lányok jönnek be nekik inkább vagy a nagymellűek és teltebbek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 20:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

semmi de itt most nem is ez a lényeg ... hanem az hogy , mondjuk ki : unalmasak már ezek a kérdések hogy Kicsi vagy Nagy ?

MINDENKINEK MÁS TETSZIK !!! Mit kell ezt ragozni ????????

valszeg nem csak azok a pasik léteznek akik ide járnak irogatni ! tehát Mi a lényege ezeknek a kérdéseknek ? A nagy büdös semmi ! vagyis mint emlitettem az h a kismellű nők egy 5 percre szóló kis önbizalmat szerezzenek amit kb ugyanennyi idő alatt tud lerombolni egy olyan megnyilvánulás mint az egyik értelmes kis emberkéjé akit fentebb ...emlitettem ..tehát megint ott vagyunk h mi értelme újból és újból feltenni ezeket a kérdéseket ??? na mi ?? SEMMI !! csupa nagybetűvel !!!!

2009. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van, tök unalom már mindig ugyanazokat olvasni, de nem mindenki olvas mindent végig. Én sem. Nincs is értelme sok kérdésnek, mint ahogy egy ilyen jellegűnek sincs, sőt sok nagyon butaság is, de minden ember más. Néha felnézegetek az oldalra, néha válaszolgatok, de ezen a megnyilvánuláson kiakadtam. Nem hagytam szó nélkül, mert azzal nem értek egyet, hogy értelmes a válaszadó, szerintem bunkó. Bocsi.

Mindenki fogadja el magát olyannak, amilyennek született, mert olyan marad, hacsak nincs pénze plasztikára. Ha kicsi, hát kicsi, van akinek pont ez tetszik, a férjemnek is és én már elfogadtam magam! Sőt másfél évig szoptattam a kicsikémet ezekből a "majdnem pattanásokból". Persze a nagy a nőies és szép, de ha nem adatott? Sajnos. :) Ez van. Attól, hogy itt megkérdezi a férfiakat még nem lesz nagyobb!!! :D

2009. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
41%
hát ezaz ... am azt h értelmes azt elfelejtettem idézőjelbe tenni :P ... szal sztem sem értelmes ..
2009. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ezegy baromi felesleges kérdés, mert akinek bejössz annak nem elsősorban a melleid miatt fogsdz bejönni. hameg igen, akkor álld az eget h nincs nagy melled, mert valszeg csak szexre kellettél volna neki.hamajd lesz egy pasid, annak úgyis fognak tetszeni a melleid.

amúgymeg igencsak sokaknak tetszik a nagy mell, úgy mint a kis mell. de aki csak a melleket nézi egy nőn, az nemegy tartalmas ember, szal annak a véleménye neis érdekeljen h neki mi jön be.

2009. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
hat ez a pattanasos szoveg .. a draga valszolonak talan fogalomzavarai vannak ? khm .. azert meg lehet kulonboztetni egy pattanast egy kis melltol. mar bocsi . vagy tee . jobbat tudok . szunyogcsipes . az megkisebb. nem ?
2009. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
de gáz ez a pattanásozós srác.. pff egyébként az én véleményem: se túl kicsi, se túl nagy, hogy mutassak egy szépet: [link] ennél nagyobb ne nagyon legyen, ez nekem a tökéletes, ennél kicsit kisebb is lehet, de pl. van olyan szép csaj, akinek szinte nincs is melle, de annyira jófej, hogy ez egyszerűen nem tud érdekelni .. 14/F
2009. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok:D szerintem nem az számít ,hogy kicsi vagy nagy ,hanem a forma és a tartás:)Nekem pl. 70b-c ,az most kicsi vagy nagy?:D sztem normális ,talán eltolódik a nagy felé:D nem szeretem de ez van, a pasik szerint jók..és normálisnak tartják..nahh akkor hol a pont? egyszerűen nincsen normális válasz erre a kérdésre kinek a pap ,kinek a papné..
2009. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
2010. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
vékony, nagy mellű lányokat :D
2010. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én alapból a kisebbet, mert olyan érintetlen szűzies hatást kelt.

De a lényeg, hogy természetes legyen. A szilikonos szerintem nagyon durva.

Pl.: itt van ez a lány az 1. képen azokkal a cuki kis rózsabimbókkalí:

[link]

erre ez neki nem jó és megcsináltatja magának ezt a két nagy valamit:

[link]

Szóval még ha a 2. természetes lenne nekem akkor is az első tetszene. Amúgy a 2 méret között bármelyik jó lehet, de a forma is fontos szerintem, és ez a mű mell, szerintem hiába mű de nem szép. Aztán ettől nagyobb formásban még lehet, de már nem sokkal, kisebb viszont mint az első képen lehet szerintem, mondjuk én még kb. felakkorát is eltudok képzelni egy lánynak.

2010. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!