Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyógyász meg tudja állapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász meg tudja állapotani hogy lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés

sziasztok. kérlek segitetek.:$ anyukám nem tudja hogy lefeküdtem a barátommal, viszont megyek nőgyógyászhoz, és neki sem akarnám elmondani mert tuti elmondja anyának. és oké ha meg kérdezi mondhatom azt hogy nem feküdtem le senkivel ? de hogy nyilván már voltak dolgok, de izééé... és a szüzhártyám már valószinüleg rég nics meg mert nem vérzett amikor lefeküdtünk egyszer se...

irjatok légyszi mert parázok:D

köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. :)


2012. márc. 20. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
akkor menj másik orvoshoz... nem hiszem, hogy csak egy létezik.
2012. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
:)) jah meg szerintem 16 évesen már mondhatni természetes, hogy valaki nem szűz.. vagy nem mered elmondani anyudnak?
2012. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem , nem merem mert ő ugy tudja hogy nem feküdtem le senkivel. leszidna. borzasztóan
2012. márc. 20. 20:19
 14/19 anonim ***** válasza:
a doki meg fogja Tőled kérdezni, hogy szűz vagy - e még, mert teljesen máshogy kell vizsgáljon egy szűz lányt mint aki már nem az.
2012. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Anyukád tudja, hogy van pasid, meg azt is, hogy fogamzásgátlót akarsz íratni. Szerintem össze tudja kombinálni a doglokat és már kikövetkeztette, hogy mi van. Amúgy az orvos azt látja, hogy átszakadt-e a szűzhártyád vagy sem - azt nem, hogy mitől. De ha megkérdezi, jobban játsz, ha elmondod, mert nem mindegy, hogy a pattanásaidra meg a rendszertelen vérzésedre ír fog.gátlót vagy védekezésre. Ha anyukád nem lesz bent, nem fogja neki elmondani, csak ha anyukád megkérdezi. Hogy akkor el kell-e mondania, nem tudom.


24/l

2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! amugy ha érdekel valakit akkor ugy beszéltük meg hogy mielött ugyérezném hogy le fogunk feküdni akkor mondom anyának és feliratunk fogamzásgátlót. de nem birtam ki addig..
2012. márc. 20. 21:06
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el akkor anyudnak, hogy nem bírtál már várni, meg annyira nagy volt a hév, hogy mégis megtörtént, de védekeztetek, s ne haragudjon rád...


Ha le is szid, legalább tudni fogja, mert a sok kis füllentés előbb utóbb bizalmatlanná teszi az embert...

2012. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már leírták előttem, nem olvastam végig, bocsi! DE! Az orvost nem azért érdekli, hogy szűz vagy-e vagy sem, mert annyira érdekli őt, hanem azért, mert akkor úgy vizsgál meg...vagy olyan gyógyszert ír fel..:)
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
elmondhatja Anyukádnak, mert kiskorú vagy. DE. ha rendes, megkérheted, hogy ne mondja el...ennyi. nem hiszem, hogy ha szépen megkéred, el fogja mondani...
2012. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!