Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és neki egy fiú ismerőse/haverja...(Mielőtt jönne, hogy nem is a barátnőm, hanem én, meg ilyenek: ha én lennék meg mondanám, főleg itt névtelenül.)Tehát: a gyerek nagyon rég óta bele van esve a barátnőmbe, de a barátnőm nem tudja hogy mit szeretne, és ez már nagyon rég óta így van: szereti, talán jobban is mint kellene, DE nem akar kapcsolatot. Nekem úgy jött le hogy hullámzóak az érzései. Ilyenkor mit lehetne a barátnőmnek tanácsolni vagy mit tennél a helyében? Ez elég régóta így van, és nincs változás. Ha, jól tudom mindketten 16 évesek.
2012. márc. 20. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h egy próbát ázért talán megér a dolog.
2012. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént :( és az volt rá a válasz, hogy ha mégse akkor mi lesz a barátsággal? rég ismerik egymást.
2012. márc. 20. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell csinálni h semmiképp ne haraggal váljanak el és akkor még lehetnek barátok. V akkor mondja meg a srácnak h nem lesz semmi ne is reménykedjen
2012. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ebből csak sz@rul fogsz kijönni, fiatal kiscsávó vagy hagyd ott keress jobbat aki nem 600 pasit keres
2012. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát utolsó valamit nagyon félre értettél! Lány vagyok, és úgy barátnőm hogy érted hogy!

Az meg hogy megmondja hogy soha nem lesz semmi? Hát nem tudom, nem úgy ismerem hogy ezt így megmondaná, főleg ennek a srácnak.

2012. márc. 20. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a lanynak ketelyei vannak akkor hosszu tavon eggyertelmuen nem lessz boldog :)) A lelkiismeret es a megerzes tobbet mond mint barmilyen elmeleti. kognitiv megkozelites.
2012. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Loriska13 válasza:
Szerintem tisztázza le magában: ha tetszik neki annyira megpróbálja, ha valamiért aggályai vannak ( és az nem az h elveszíti barátként ) akkor meg mondjon le róla és keressen mást. Legyen fair és ne szívassa feleslegesen a srácot, akkor hagyja békén ha nem tudja eldönteni és szokjon le erről a viselkedésről, nem csak azokat a lányokat veszik a szájukra mások akik ribiként viselkednek, de azokat is akik szívóznak másokkal.
2012. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként már többen is írtátok, hogy ne szívassa... Egyáltalán nem szívatja. Egyébként meg a srácnak már több barátnője is volt azóta mióta a barátnőmtől akar valamit, asszem most is van.
2012. ápr. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!