Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit tennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tennél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel egy néger srác elkezd neked udvarolni. Sportos kinézetű, humoros, visszafogott típus. Te, hogy reagálnál? Mennyire befolyásolna a környezeted véleménye?Hogy kibeszélnének meg hasonlók.
2010. ápr. 12. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nemed?
2010. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

a nigger büdös mint 1 dög.nőbe nem kéne.

23/ff

2010. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy hogy viselsz el 40 centi tömény húst a női nemiszervedben ? :D
2010. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt mit gondolnak mások rólam.Vagy arról akivel én vagyok.Csak a saját magam véleménye számit és kész.
2010. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

sosem járnék nem magyar pasival...

nem mert más a bőrszine,ugyanugy vonatkozik a kijelentésem az amerikaira a németre az akármilyen más nemzetiségűre


környezetem véleménye sosem érdekelt

22/L

2010. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tegyük fel a srác itt született és nevelkedett Magyarországon, tehát magyar.
2010. ápr. 12. 20:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Néger vagy cigány? Nem mindegy...de sztem ha pl: 1 néger csaj olyanokat mond, vagy tesz, amiből arra következtetek, hogy bejövök neki :) hát jólenne:)
2010. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

tegnap 20:09 vagyok

nekem magyar embert az a személy jelent,akiknek a szülei,nagyszülei,de lehetőleg még a dédszülei is magyarok...fehér bőrű magyarok...nem bevándorlók...


felőlem lehet az állampolgársága kinai is,de magyar legyen a "vérében"...

remélem érted...

22/L

2010. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mennyi rasszista ember van...........
2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Annyira nem nézem hogy milyen származású! Ha tetszik a személyisége akkor érdeklődnék iránta én is és utána hagynám a dolgokat maguktól zajlani! Mivel még tapasztalatlan vagyok egy kicsit adok a szüleim véleményére de a többi ember véleménye nem számít!
2010. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!