Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ilyenkor? (pasi-ügy)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ilyenkor? (pasi-ügy)

Figyelt kérdés

A barátom tegnap volt nálam, de összevesztünk, és elment 7kor, de amúgyis ment volna dolgozni. Egész nap nem tudtam róla ma semmit, délelőtt 11kor volt fennt myvipen, írtam neki 4-kor egy smst, hogy "ne haragudj, gyere le 6kor, szeretlek", nem írt vissza. fél 6kor hívtam, nem vette fel, megpróbáltam még 1x, akkor se vette fel. azóta hívtam még 3x, egyszer sem vette fel, msn-en nincs. Te mit tennél ilyenkor? Tök szarul esik, és ideges is vagyok:(

7 hónapja vagyunk együtt.


2010. máj. 30. 20:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és családjából másnak a számát nem tudom.. 2 számról hívtam, hátha valamelyiket felveszi, de egyiket se vette fel. (ezeket a számokat nem ismeri)
2010. máj. 30. 20:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megsértődött, a férfiak nagyon oda tudnak lenni. Ha szeret majd lecsillapodik és hidd el ő fog keresni téged. Én a te helyedben várnék.
2010. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjad egy kicsit.tudom nehéz megállni, hogy ne keresd.majd kiengedi a gőzt egy kicsit, majd keres magától is.

minnál sűrübben hívod, annál rosszabb.

2010. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De legalább mondaná azt, hogy te böszme nem akarlak látni meg nem akarok veled beszélni, akkor nem hívnám.:S De így nagyon rossz érzés, hogy nem tudom mivan. Várni meg olyan nehéz...:(
2010. máj. 30. 20:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Utálom ezt az érzést.
2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt egy ilyen barátom, több esetben is mindig én pitiztem, végül elküldtem a jó francba. Aztán visszajött volna hozzám kb. 2 hét múlva, de már nem kellett.
2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jaj...megértelek.

Mi is sokszor összekapunk... miis lassan 7hónapja járunk.

Pl. ma is otthagytam msnen... leléptem aztán irta gyorsüzibe, h "akkor szia"... azóta nem is kerestük egymást-

Figyelj hagyd egy kicsit... az enyém is hisztis, bár Ő ilyenkor azt árja hogy én keressem meg, ha én hibáztam, de van amikor Ő keres.

Várj egy picit, tudom hogy nehéz. De biztos csak tesztel, hogy mennyire futsz utána, hagyd rá, keresni fog! Hidd el!

Majd irj fejleményt.:)

2010. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megértelek:( Szerintem hagyd, most már keressen ő, azért nem kellene ennyire durciznia...
2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ezt olvasni.. ismerem milyen érzés,főleg ha várnod kell és nem tudod mivan vele :/

Azt nem mondom,hogy ne idegeskedj,mert úgyis rajta jár az eszed:S

Esetleg valami haverjának nemtudod a számát? vagy msn címét?

Talán ők tudnának mondani infot.

2010. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam múlthéten.. 2 napig nem válaszolt se hívásokra, se sms-kre. Én is két más számról hívtam amit nem ismert, de nem vette fel. aztán 2 nap múlva felveszi és bejelenti, hogy nem tudott beszélni velem, mert sok dolga volt. -.-'
2010. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!