Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm depressziós?

Figyelt kérdés
Azért ide írok mert ezt nézik átlagosan a legtöbben, és máshova nagyon nem is tudnám. Igazából a legjobb barátnőm depressziós és nem tudom hogy kezeljem, vagy hogy tudnám "kigyógyítani" belőle..% percekre feltudom dobni a kedvét de visszaesik. Nagyon kiborul néha, és nem tudom mit csinálhatnék.
2012. márc. 14. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Mi az oka annak, hogy depressziós?

Semmit nem tehetsz, ha ő nem akarja. Egyedül fog maradni vagy öngyilkos lesz. Önként választja majd a magányt, vagy a többi ember fogja elkerülni. És vagy megtanul egyedül élni vagy megváltozik, vagy meghal.

2012. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja komolyan venni az hanyagoljon -.-"
2012. márc. 14. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire súlyos és milyen okok miatt van.


De ha mondhatni elenyésző dolog az ok, akkor mindenképp az életről kellene valami kedvcsináló. Pl. én sok mindent bánok, hogy anno nem csináltam meg, napokat elvesztegettem felesleges dolgok miatt, amik visszanézve röhejesek. Inkább élvezni kell minden egyes pillanatot, ahogy lehet.

2012. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igazából konkrét oka nincs..csak teljesen belement ebbe a rosszkedvbe és nem lehet kirángatni. Talán a fáratság teszi vagy ilyesmi de én mit tehetek ellene? küldjem el aludni? :S eléggé aggódom miatta.
2012. márc. 14. 19:21
 5/22 Senki Alfonz ***** válasza:

Ha tényleg depressziós ( orvosi értelemben ) , akkor beszéld rá hogy forduljon orvoshoz ( ha kell cipeld el ) ugyanis a deprisszió gyógyszeres kezeléssel gyógyitható .

Az nem depresszió ha valaki folyamatos feszültségben él komoly valós gondokkal küzd és ettöl nem tünik tul boldognak , és a mostanában nagyon divatos "depis" vagyok mert az trendi is megtéveszthet embereket.



Ez a teszt segithet ennek az eldöntésében.

[link]

2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Soha ne maradjon egyedül és akkor nem lehet túl nagy gond. Ha valaki meg akar halni, az úgyis meg fog. Mert akkor csak az a célja, hogy meghaljon. El tudod képzelni, hogy milyen érzés az?? Én sokat gondolkodtam, hogy milyen lenne, ha az lenne csak a célom, hogy megöljem magam. erre vágynék, mint más ember az életre, boldogságra, szerelemre. Milyen lenne ha a halál lenne az élet célom?

Senki sem menthetne meg...

De valószínűbb, hogy aki megöli magát, annak valami maitt kicsit elborul az agya és olyat tesz, amit nem gondol komolyan. Az viszont látszani fog rajta.

Menjen pszichológshoz a barátnőd. Biztos van valami gondja. Csak úgy nem lesz depressziós az ember. Nem tudom, hogy van-e biológiai vagy genetikai oka a depreszziónak, mert akkor gyógyszer kell vagy életmód változtatás.

Minden esetre légy vele megértő, türelmes. Próbáld őt pozitív dolgokra rávenni. Hívd el olyan programokra, amiket szeret. Vagy bármi. Lehet egy kis mozgásra van csak szüksége és sokáig éjszakázig.

2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
xanax
2012. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A nyugtatókat pedig hanyagolja, mert azok ölik csak meg az embert. Nem kell gyengének lenni. Nem kell a fájdalomtól és a problémáktól menekülni. Azokat meg kell oldani. A nyugtató egyébként is csak tüneti kezelés, semmit sem old meg.

Max a szervezeted b..sza teljesen haza. Legalábbis hosszútávon kinyír téged. Azt nem tudom, hogy rejtett betegséget tud-e előhozni vagy sem. De szerintem hanyagolja.

2012. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) elsőnek én is azthittem, hogy ez csak egy szimpla rosszkedv majd elmúlik, de már hónapok óta ez van és egyre rosszabb. Volt, hogy a suliban hirtelen elsírta magát és alig tuttam megnyugtatni. Már ő is kijelentette hogy nem szórakozik. Hiányzott is ezmiatt suliból. :S Az orvost viszont nem merem megemlíteni, mert félek hogy rosszul reagálna :S Már az anyukáján is észrevettem, hogy legszívesebben megkérne hogy segítsek valahogy.
2012. márc. 14. 19:42
 10/22 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kideríteni, hogy mi a baj. Kérdezgess tőle dolgokat. Tudasd vele, hogy rád számíthat, hogy szereted.

A doktort pedig ne féld mondani. Nem úgy kell előadni, neki, hogy ettől gyenge meg szánalmas lett....

Hanem, hogy segít megoldani a gondokat. Kérdezd meg tőle, hogy nem hiányzik, ami régen volt??


u.i.

Nem erőszakolták meg? Hány éves?

2012. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!