Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem tartom bunkóságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tartom bunkóságnak h megüssenek egy nőt ha az megérdemli?

Figyelt kérdés

Pl megcsalja a párját v hazudik neki.

22/N


2012. márc. 21. 17:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
csaj bunyó :D az mehet :D
2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egyértelműen normális dolog a nőt megütni hogyha megérdemli!


Sajnos manapság sok a primitív barom férfi, akik nem merik megütni a nőket, holott a nő üti őket. Ezek a feminista pancser "férfiak" nem merik megvédeni magukat a nőkkel szemben, mert félnek attól, hogy mások mit gondolnak majd. Vagy annyira nyomik, hogy felsőbbrendűnek tekintik a nőket. (Egyszerűen nem képesek kiállni saját magukért.) Holott egyenjogúság van.


A nők ezt kihasználják, és verik ezeket a pancser "férfiakat" (meg is érdemlik). Az igazi férfi visszaüt a nőnek. (A nők akarták az egyenjogúságot, hát tessék, megkapják!)


Azzal takaróznak ezek a nők és férfiak, hogy "gyengébbet nem bánthatják". Pedig ha a gyengébb annyira marha, hogy megtámadja az erősebbet, akkor igenis viselje amit ezért kap!


Nő ugyanúgy nem üthet meg férfit, mint amennyire férfi nem üthet meg nőt. Ha a nő mégis megteszi, akkor a férfi jogosan üt vissza.

2012. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha önvedelem van,akkor igenis üssön vissza. De csak azért,hogy fizikai fölényét mutogassa,ne üssön nőt. Csak azért,mert agresszív,kötekedő baromra itta magát,ne üssön nőt. Nő vagyok. Pofont még nem kaptam,de az agresszívre/kötekedőre ivós már nyomott fel a falra és törte már el majdnem a csuklómat...csak,mert nem álltam le vitatkozni hanem ki akartam menni. Akkor még csak a konfliktus kerülés volt bennem. Majd amikor részegen a gyerekre is kezet emelt(elfenekelte az akkor 3 éves gyereket ok nélkül) akkor megvártam,hogy elaludjon és az ágy mellé álltam. Felébredt,hogy nézem,kérdezte "mivan,mit akarsz?" Elővettem a hátam mögül a kést és közöltem vele,most elvágom a torkod. Beszart,kapkodott,menekülni akart,könyörgött. Nyugodt hangon közöltem vele,engem bánthatsz,de ha a gyerekre még egyszer kezet emelsz,nem várom meg,hogy felébredj. Elmúlt a köcsögsége.
2020. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!