Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az olyan fiukról?

Figyelt kérdés
akik félénkek nem mernek hozzátok szólni nem lehet velük normálisan beszélgetni és szoronganak amikor a közelükben vagytok vagy más lány van körülöttük
2012. márc. 21. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez számít nekik, hanem a külső.
2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Azt h szánalmasak. De talán ők is fel fognak nőni egyszer.
2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
szerinte mégis mit gondolnak? azt hogy lúzerek, és igazuk van...:D
2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha félénk, de ha már megszólalni se mer, az hatalmas probléma. Még is mit lehet kezdeni egy néma sráccal? Sajnos semmit. Csak magán segíthet.
2012. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy fiu legyen közvetlen és bátor.

én mondjuk közvetlen típus vagyok. sokat tudok kérdezni és beszélni, de ha tényleg beszélgetés közbe még a kérdésekre is remegve válaszol, akkor az nálam egy elsüllyedt hajo:)

2012. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdetben kicsit félénk nem gáz, bár néha én is az vagyok.

Ha mindig félénk, még talán belefér, de ha nem tudok vele normálisan beszélgetni, folyton szorong, nem mer beszélni, akkor felejtős az egész. Nekem nagyon fontos, hogy jól érezzem magam a fiú mellett, de így nem tudtnám jól érezni magam.

16/L

2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!