Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok nagyon taszitonak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok nagyon taszitonak talaljak ha egy pasi teljesen belezugott bar o csak barat akar lenni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A frusztrált fröcsögő hangnemedből azonnal lejön, hogy pontosan tudod mennyire igazam van. Nézd meg a videót, ha értesz angolul. Nagyon tanulságos és csak pár perc. MINDEN férfi azt mondja, hogy nincs fiú-lány barátság. MINDEN lány azt mondja, hogy van. Miután megkérdezik tőlük, hogy akar e valamit tőlük ez a barát, így vagy úgy, kisül, hogy igen. A saját tapasztalataim is ezt mondják.


A kérdés: Te komolyan azt gondolod, hogy a "fiúbarátaid" nem akarnak tőled semmit?


Te is tudod a választ. Ha pedig tudod, akkor az a tisztességes, hogy nem hagyod őket feleslegesen epekedni.


És igen. Én nem megyek lányokkal shoppingolni. A fiúhaverjaimmal megyek sörözni, vagy edzeni. Lelkizésnek ott van a barátnőm és pont. Nincsenek más nők az életemben leszámítva a rokonaimat.

2012. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azért borultam ki (szerintem jogosan), mert hihetetlennek tartom, hogy csak azért, mert még nem találkoztál a dologgal, nincs is ilyen.


egyébként tényleg egyetértek veled abban, hogy a LEGTÖBB esetben valamelyik fél többet akar. persze. de miért furcsa az, hogy tudok úgy tekinteni egy fiúra, h közben nem epekedek érte? és fordítva. tényleg történt már velem többször olyan, h a dolog átfordult. de nekem még mindig megvan 3 fiúbarátom, akikkel együtt járunk össze (néha valamelyikük hozza a barátnőjét is, ha épp van), és ez már 4 éve tart. azóta egyikükkel sem próbáltunk meg "többek" lenni, mint barátok, és nem is akarnánk, mert nagyon jól ismerjük egymást. én pl konkrétan tudom az egyikükről, h melyik barátnőjét csalta meg. szóval ezért mondom, h nem lehetetlen. persze mondhatod, h nemsokára biztosan szerelmes leszek egyikükbe, vagy ők belém, de nem látom túl valószínűnek. túl régóta ismerjük egymást.

és tudod, hogy érzek irántuk? olyan, mintha a testvéreim lennének. olyan szeretet-féle ez.


ja ha már a testvéreknél tartunk, öcsémet a legnagyobb bizalmasomnak tartom, és lehet mások azt mondják, testvérek között nem lehet barátság, de nekem akkor is a barátom. és nem hinném, h bármelyikünk is többet akarna. :D


megnéztem a videót, tanulságos. tényleg nem tudom, pasiknál hogy megy, vagy mit akarnak először, mert nem látok a fejükbe. de mivel 4 év alatt egyszer sem adták jelét a barátaim, h bármit is éreznének irántam, ezért gondolom, így is van. nem gondolod, h már bepróbálkoztak volna?


csak példának írtam a shoppingolást, de ha már itt tartunk, akkor én is inkább a sörözést választom. egyszerűen csak nem jövök ki annyira a lányokkal, mert a többségük túlságosan megjátssza magát és nem értékelik, ha őszinte vagyok. ezért rossz vagyok, h inkább fiúkat tartok a barátaimnak, akik nem beszélnek ki és nem kavarnak?


ja amúgy helyes a pasi a videóban :P

2012. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon bizarr. A fiú akar a lánytól valamit és sosem fordítva. Ezért elkezdenek haverkodni, mert a fiúnak nincs elég mersze őszintén közeledni. Aztán ha évekig nem jut el a dolog sehová, akkor úgy marad. Gondolom egy kis digi-dugiba benne lennének ők, ha tehetnék. Más kérdés, hogy te nem akarod. Aztán persze a srácok felszednek valamilyen kamu barátnőt, hogy mégiscsak legyen valami, de végig tűzközelben maradnak.


Komolyan mondom, egy férfi ÉSZRE SEM VESZ egy nőt, akihez nem vonzódik. Teljesen átlát rajta.


Én és nagyon sok férfitársam az életben nem haverkodnék össze komolyabban egy csajjal, akitől nem akarok semmit. Minek? Azt gondolod, hogy egy lány, annyira szórakoztató? Ha igen, akkor meg akarom dugni. Ha nem, akkor nem vagyok rá kíváncsi.


Egy férfit igazán az szórakoztat, ha megbeszélhetjük a csajozási élményeinket egy sör mellett, vagy a konditermi élményeinket, vagy valami szakmai dolgot. Ha lelki tanácsra van szükségem, akkor sem egy lányt fogok megkérdezni. Ők nem férfiak. Fogalma sincs, hogy miken megyek keresztül.


Ha meg van egy lánybarátom és meghallgatom a történeteit és tisztelem, csodálom, mint embert, akkor meg is akarom fektetni. Ez a vonzalom.

2012. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem taszító, sőt. Egy kis baráti szex belefér :D
2012. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szóval bárki, aki szóba elegyedik veled, az akar tőled valamit? nem lehet, h szimplán jófejnek tart és meg akar ismerni?


de mi pl azért lettünk ilyen jóban, mert egy társaságba tartozunk. lehet, h látják, h jól nézek ki és én is látom, h xy egész helyes, de közben ismerjük egymás irritáló szokásait is. és mi is azért járunk össze, mert jól érezzük magunkat egymás társaságában. miért nem lehetséges az, hogy úgymond nem nőként tekint rám, mint akit meg kell hódítani, hanem egy barátként, mint egy pasira? szeretnek velem lenni, azt mondják, h vicces vagyok. miért olyan fura ezt elhinni? volt, h egyikükkel kettesben is találkoztam, de csak mert rég beszéltünk. és szereti a barátnőjét. tényleg. és soha nem próbálkozott be, és "kiöntötte a lelkét" nekem.


egyébként nyilván vannak dolgok, amiket egy pasi sem beszél ki egy nővel sem, meg fordítva, de hát ez mindig így lesz, mások vagyunk.


na mindegy, nem akarlak meggyőzni az igazamról, mert tartok tőle, h mindkettőnknek valamennyire igaza van. de szerinted nem lenne stresszes, ha minden pasira, aki közeledik, barátkozik, úgy kéne tekintenem, h "ugye most nem bepróbálkozik éppen"? vagy fordítva.

2012. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gonoszakna lanyok, ezert kihasználják egy fiú barátságát.
2012. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!