Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért érdekel annyira? Miért van mindenki messze aki érdekel?

Figyelt kérdés
van egy srác eddig 2x beszéltünk először ő irt aztán én.. fura mert nagyon messze lakik tőlem ,nem is kimondottan az esetem de valamiért annyira elkezdett érdekelni.. azt hozzá kell tennem hogy azt hiszem olyan a gondolkozása mint nekem ,engem ő nyűgöz le én meg őt.. de nagyon messze vagyunk hülyeség lenne valamit is lépni .. de mit tehetnék hogy ne kelljen folyton erőlködnöm ha fent van hogy nehogy írjak neki.. mert szeretnék de ő is így gondolja a távolságot.. :/

2012. márc. 24. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi az annyi? hány km?
2012. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
töröld
2012. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
háát 200 km :) nem tudom törölni ..
2012. márc. 24. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így járok folyton. Pedig itt van egy nagyváros, Debrecen és mégsem találok egy normális, szabad lányt sem, ellenben rengeteg kedves, értelmes, normális lány van dunántúliként, akinek bejövök és ők is nekem.


Az élet igazgságtalan és kegyetlen.

2012. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerős : ) nekem is ugyanez amúgy : )

Első csak 100 kmre volt,most van egy 60kmre,ez nem olyan szörnyü,kibirjuk : )


Remélem nektek is sikerül találni valakit. amúgy 2. voltam :D

2012. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mármint első voltam,nah :D
2012. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

200km nemsok.

költözz oda hozzá.

2012. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 beszélgetés után ?:D

amúgy meg művészetibe járok szval az nem megy olyan könnyen :D nincs művészeti minden sarkon sajna:D

2012. márc. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!