Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nálatok kizáró ok hogyha egy csajnak átlátszó fogszabályzója van?

Figyelt kérdés
Nincs olyan, hogy tetszik a csaj de amikor meglátjátok hogy fogszabis kiábrándultok belőle? köszönöm :)
2012. márc. 24. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én kiábrándulnék. Szerintem csúnya.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt régen.

2012. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért zavarna... Egy az, hogy átmeneti, másik meg, hogy még átlátszó is... Hamarabb zavarna az, hogy mivel ez nem a legolcsóbb, így valószínűleg pénzes a leányzó családja, én meg itt csórón...
2012. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem se zavarna :) Főleg h átlátszó! :) Inkább a lánynak kényelmetlen ha esetleg valakit cumizz és van szőre a srácnak és beakad.. :) Nah az kellemetlenebb.. :))
2012. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem volt és mégcsak nem is átlátszó, az a baj az átlátszóval sztem h olyan, mintha durván lepedékes lenne a fogad. de kinek hogy. én tökre szerettem, szerintem van egy feelingje, és a fiúkat sem riasztotta egyáltalán pláne h elég szép lányak mondanak. Kifejezetten szerettem
2012. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem zavarna,lehet aranyos vagy benne :)
2012. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kizáró ok. az sem, hogy ha fogszabályzód van és színes. nekem marhára mindegy, nem a fogszabályzóba szeretek bele, hanem a csajba. az az izé meg egy átmeneti állapot.
2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem zavarna.

akkor gáz ha a szádba élveznek és onnan nem mosod ki rendesen AZT...

2012. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TB28 ***** válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm és barátnőmnek is volt. Semmi probléma nem volt vele.
2012. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!