Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért figyelnek oda a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyelnek oda a lányok is arra, amire én ránézek?

Figyelt kérdés

nem szo szertint, hanem pl nezek egy lanyt, o ramnez...majd egyszer csak masik lanyt kezdek el nezni, es az elobbi lany is ranez(legalabbis arra figyel) az utobbi lanyra.

Miert csinalhatnak ilyet lanyok?



2012. márc. 24. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos benedvesedett a tekintetedtől, aztán féltékennyé tetted, mert mást is benedvesítettél... két lábon járó locsolócső
2012. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nézik kinek nagyobb a melle.
2012. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

meg olyan is hogy szemezek valakivel pl metron, majd amikor jobbra balra tekinthetek arra leszek figyelmes h az arcok ram szegezodnek. ilyenkor kicsit furan erzem magam.


ti szoktatok olyan embert bamulni aki bamul valakire?

2012. márc. 24. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nézek egy embert, és az hirtelen másfelé néz, akkor én is önkéntelenül arra nézek :P
2012. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt nézi, kit nézel. akit nézel meg azt nézi, aki azt nézi, hogy te kit nézel. te meg azt nézed, aki azt nézi, aki azt nézi, hogy te kit nézel. érted?
2012. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rögtön megértettem. képben vagyok, de az a kérdés miért:P kiváncsi vagyok ki mit ír, vagy miért csináltok ilyet.
2012. márc. 24. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
van bennük árnyékfunkció
2012. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!