Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg nem figyelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg nem figyelnek oda hogy mit mond a lány? És csak tettetik (mosoly, bólogatás, helyeslés)

Figyelt kérdés
Mert a filmekben (tudom, tudom azok csak filmek) mindig az van hogy mondjuk egyik srác mondja a másiknak hogy csak figyelj a kiszemelt lányra és mikor beszél csak bólogass és mosolyogj az hogy épp miről beszél kit érdekel..
2011. dec. 21. 16:03
 1/7 anonim válasza:
Szia :)) az én egyik legjobb barátomnál igy vagyok...fiú...mesélek neki,aztán a véleményét kérem és csak más-más témára kattan...ez nagyon zavar,hogy nekem muszaj rá figyelnem de ő meg csak bólogat...
2011. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az itt a kérdés hogy a lány mond-e valamit egyáltalán. Ugyanis háromszor vagy négyszer több szót használnak kifejezni azt amit egy fiú mondana, és sokszor nincs is értelme annak amit mondanak.
2011. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szituban.

Ha épp Tvzek, gépezek, olvasok, csinálok valamit, és elkezdi mondani, akkor igen, csak bólogatok, de gőzöm sincs, mit mond.

Ha leülünk beszélgetni, akkor odafigyelek, bár tény h nekem rövid az agyam és van amit utána mond én nézek rá erre mondja h "de hát ezt megbeszéltük a múltkor" én meg k.rvára nem emlékszek XD De ezzel nemtom más is így van-e :P

18/F

2011. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Sokat beszélnek és szinte semmit se mondanak :D
2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miről beszélsz, és nem csak lányok esetében teszünk így. Ha például elkezdesz az Alkonyatról ömlengeni egy fiúnak, akkor ha az illető nem homokos két reakciót válthatsz ki, első reakció megmondja az igazat: Alkonyat=trágya, második reakció mosolyog, bólogat fogalma sincsen, hogy miről beszélsz, és elképzel pucéran :-) Ha viszont valami értelmes témáról beszélsz, ami minket is érdekel például sport, tudomány, JÓ filmek és könyvek, akkor figyelünk rátok.
2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Filmekben mindig van valami igazság mivel a készítők a tapasztalataikat használják fel, de egy rendes srác sokszor odafigyel.
2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Továbbá az sem ártana, ha nem ismételnétek el mindent ezerszer, mert megunjuk a beszélgetést, és nem fogunk figyelni, és az esetleg fontos infók is kimaradnak.

Ha valami fontosat mondasz, akor nem kell rizsa.

2011. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!