Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tiszta ribancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tiszta ribancnak érzem magam.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok 2 nappal ezelött egy nagyon jó barátomhoz átmentem, mert régen találkoztunk, utána betettünk náluk egy romantikus filmet. Majd egyszerüen elkezdett simogatni, nem is bántam, majd elkezdett mindenhol csókolgatni, nagyon akarta azt a szex-et de én mondtam neki hogy nem, nem vagyok felkészülve, többször is próbálkozott, de mondtam hogy nem. Így csak kényeztetett engem. Sosem voltam még pasival úgy, mert mindig is volt bennem tartás, mert akármikor el tudnám veszteni, de nekem fontos, hogy kivel. Az utóbbi napokban sok trauma ért, ebből ....szeretethiány. Ez ugyan nem fogja tönkretenni a barátságunkat, viszont nagy ribancnak érzem magam. Jogosan?
2012. márc. 24. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ez még belefért. végülis nem adtad magad oda.
2012. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Definiáld a kényeztetést.
2012. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmi ruha levevés, csak csókolóztunk, meg csókolgatott a nyakamnál, megfogta a mellemet.
2012. márc. 24. 22:57
 4/20 anonim ***** válasza:

dehogy vagy az :) kicsit szórakoztál de olyat nem tettél amit nagyon bánnál. nyugi ;)

más (15) éves lányok már megis csinálták volna azt

2012. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
erősen határeset :D
2012. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy ribanc lennél ettől. Sőt, ha lefeküdtél volna, akkor sem lettél volna az
2012. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
hallod, te nem erkölcsös vagy, hanem apáca, már bocs. dehogy vagy ribanc... jesszus.
2012. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok légyszi!
2012. márc. 24. 23:04
 9/20 anonim ***** válasza:
21/f :)
2012. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mus musculus ***** válasza:
Már miért lennél az? Nem fekszel össze akárkivel.
2012. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!