Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te meg tudnál nekik valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te meg tudnál nekik valaha bocsátani? A legjobb barátnőm, és a barátom.

Figyelt kérdés

tegnap voltunk 1 évesek a barátommal,mikor közölte velem,hogy nem bírja már,borzasztóan lelkiismeret furdalása van,mert nemrég lefeküdt a legjobb barátnőmmel..Állítása szerint,nincsenek érzései iránta,és csakis engem szeret,de elvesztette a fejét egy házibuli során,a barátnőm pedig tette-vette magát előtte,és megtörtént..

Még a legmerészebb álmomban sem mertem gondolni,mert tényleg úgy éreztem hogy szeret,főleg h egy hónapja még ilyeneket írt az falamra fb-n..

"Drága egyetlenem! Kérlek ne haragudj,hogy ilyen leírhatatlanul szeretlek.. örökké veled(L)" És hasonlók..


A csajjal már 10éve vagyunk/voltunk legjobb barátnők..tegnap írt nekem egy üzenetet,hogy szeretne velem beszélni,és hogy nem éli túl,hogyha nem bocsájtok meg neki..soha nem gondoltam volna h ilyet tesz..Ő lett volna az utolsó,akiről eltudom képzelni..


Egész éjjel sírtam,nem bírtam abbahagyni,anyunak elmeséltem,hogy mi történt..Ő azt mondta h felejtsem el őket,az ilyen nem barát/barátnő.

Ha az eszemre hallgatok,akkor maximálisan egyetértek anyuval..viszont tudom,h kicsit be voltak rúgva,és még így is nagyon szeretem őket..tudom h nagy hiba,de így érzem.


Kérlek segítsetek:(


16l


2012. márc. 25. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
aki egyszer megtette, megteszi többször is, jól gondold át a döntésed.
2012. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A berúgás nem mentség egy kicsit sem. Igaza van anyudnak, próbáld meg elfelejteni.
2012. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis páros... A "legjobb" barátnő és a barátod... Azért ilyet egy legjobb barátnő soha nem csinálna szerintem...
2012. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha a fiút szereted és teper és megbánta egy esélyt talán adnék neki. De csak egyet, utolsót! A barátnőmnek kiadnám az útját. Ez alap, hogy egymás szerelmeire nem "mászunk rá"
2012. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megtörtént, folyamatosan az arcodba hazudtak. Sosem békülnék ki velük. Jobb barátot és igaz barátnőt kívánok neked, de ők nem azok, lépj túl rajtuk.
2012. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nehéz kérdés!

De úgy gondolom, hogy ez nem derült volna ki, ha nem mondja el a barátod. Mivel elmondta, és nem bosszúból, hanem lelkiismeret furdalásból, így azt gondolnám, hogy megbánta és talán ez miatt kisebb a valószínűsége, hogy megismétli.

Nem azt mondom, hogy felejtsd el ami történt és bocsáss meg neki(k), de szerintem egy kis durcáskodás után (hogy érezze a súlyát annak amit tett) kibékülhetsz vele.

Szereted őt, és ha most ez miatt dobnád, akkor nem csak vele, hanem magaddal is kiszúrnál!

A barátnőd...

Nehéz jó barát(-ot)nőt találni. Ha valóban szereted akkor őt is hagyd főni a saját levében. Hagyjad hagy jöjjön ő a bocsánatodat kérni. Nem biztos, hogy ezt az első alkalommal el is kell fogadnod, de ez rajtad múlik!


Megtörtént és ez ellen már nem tudsz tenni semmit! A kérdés, hogy mennyire tudsz túllépni rajta!

2012. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a srácnak meg tudtam...A barátnőmnek nem.Fiúval együtt maradtunk még jó ideig,barátnőmmel kb másfél év után beszéltem muszájból.Ennek már majdnem 10 éve.Igazából már teljesen másfelé vitt minket az élet,de senki senkire nem haragszik..
2012. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
én megbocsátanék mind a kettőnek::S
2012. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A buli múlt hétvégén volt,szóval nem történt olyan régen.
2012. márc. 25. 14:08
 10/24 A kérdező kommentje:
Ami még +ba rosszul esett,hogy megbeszéltük h együtt vesztjük egy a szüzességünket,amikor betöltjük a 17et(egyszerre van a szülinapunk) erre a barátnőmmel...:/
2012. márc. 25. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!