Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel "édesíthetném" magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel "édesíthetném" magam?

Figyelt kérdés
Oké, tudom. elég hülye kérdés:D Szóval az a gond, hogy keserű vagyok odalent... és emiatt a barátom nem szeret nyalni, mert kesernyés az ízem(van, hogy nagyon ritkán alig érezni, szóval semleges)... Hiába fürdök meg előtte, alaposan.. akkor is, tudok ellene valamit tenni? Tudom, google a barátom, de nem tudtam hogy írjam be a dolgokat.. szóval ötletek? Mit egyek stb? Mert hallottam hogy a férfiaknál az segít... és nőknél?(nem cigizek, nem iszok)
2012. márc. 25. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
finnyás a barátod, gyere hozzám én feleségül is veszlek.
2012. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Hmm jó kis punci *.*

Próbáld meg, hogy feldugsz egy egész "rúd" mentos-t és akkor nuncusod cukoradagolóként fog funkcionálni + kellemes mentolos ízt ad a lábad közének xD

2012. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes hozzászólások köszi:D.
2012. márc. 25. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy fiúknál ez úgy működik, hogy ananászt meg ilyen cukros kajákat kell enni, de akkor sem lesz cukor vagy méz izű. Csak nem lesz keserű, simán sós.

Tök olyan mintha valami receptet írnék.


BTW hozzám jössz? :D

2012. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem lesz olyan íze.. csak enyhébb:D. Nekem nincs bajom az övével.


Nem.:)

2012. márc. 25. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenféle baromkodást félre téve is szerintem csak finnyás a barátod :D

Volt már előtted csaja? És ha volt azokat nyalogatta?


Amúgy google-ba beírod: keserű a puncim és kidob szerintem egy csomó oldalt. Mindenféle bunkóság nélkül írom.


No mindegy, hagylak sok sikert és "gyümölcsöző romantikát" :D:D

2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem izgattad fel eléggé, vagy szexuális nem tart tökéletesen vonzónak.
2012. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azigen:

volt már neki, de elvileg ő nem volt keserű.

[Egyébként bírom a fejed:P]

a másik válaszoló:

nem hiszem hogy ezzel probléma lenne... ;)

2012. márc. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!